autocad 2007 yüklerken hata oluşumu
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
13 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Smile autocad 2007 yüklerken hata oluşumu
    arkadaşlar lütfen yardımcı olun
    autocad 2007 yüklerken şu çıkıyor tamam dediğimdede oraya kadar yüklenenler siliniyor.

(error 1935 an error occurred during the installation of assembly 'autodesk autocad' introp. common version "17.0.54.0" public key to key = "eed84259d7cbf30b",rofer to help and support for more information hresult:0x8002802F) bu çıkıyor birtürlü yükleyemedim. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Ankara
    http://support.microsoft.com/kb/902330 bu linkteki makaleyi okumanızda fayda var.

gönderdiğiniz linke baktım uyguladım ama bir sonuç alamadım.

mcinali Misafir
    Alıntı Orijinalini Gönderen: gulsar85 Mesajı Görüntüle
    arkadaşlar lütfen yardımcı olun
    autocad 2007 yüklerken şu çıkıyor tamam dediğimdede oraya kadar yüklenenler siliniyor.

(error 1935 an error occurred during the installation of assembly 'autodesk autocad' introp. common version "17.0.54.0" public key to key = "eed84259d7cbf30b",rofer to help and support for more information hresult:0x8002802F) bu çıkıyor birtürlü yükleyemedim. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
    Sisteminde daha önce yükleme yaparken oluşan hatalı data kayıtları olduğu için yükleyemiyorsun.Aynı yere gelince aynı işlemi yapıyor.Bunun düzeltmek biraz uğraştırıcı ama netice alabilirsin.Önce yüklediğin programı kaldır.Sonra Başlat>Ara'ya program ismini yazarak çıkan bütün dosyaları sil.sonra denetim masası>klasör seçeneklerinden "gizli dosya ve klasörleri göster" seçeneğini işaretle.Cogramdata>klasöründe kayıtlı bir şeyler varsa sil.Programdata>temp klasörünü boşalt.Sonra C:>widows>prefetch klasörünü tamamen boşalt.Daha sonra Başlat>çalıştıra regedit yaz ve kayıt anahtarını aç.HKEY_LOCHAL_MACHINE>SOFTWARE klasörü içinde programa ait dosya varsa alt anahtarları ile birlikte sil.En sonunda ccleaner ile bir tarama ve temizlik yap ve pc'ni yeniden başlatıp programı yeniden yüklemeyi dene.

(Yukarıda sırıtan ben değilim.o smiley oraya nasıl geldi bir fikrim yok)
    En son mcinali tarafından düzenlenmiştir: 22.11.2010 13:17

Alıntı Orijinalini Gönderen: mcinali Mesajı Görüntüle
    Sisteminde daha önce yükleme yaparken oluşan hatalı data kayıtları olduğu için yükleyemiyorsun.Aynı yere gelince aynı işlemi yapıyor.Bunun düzeltmek biraz uğraştırıcı ama netice alabilirsin.Önce yüklediğin programı kaldır.Sonra Başlat>Ara'ya program ismini yazarak çıkan bütün dosyaları sil.sonra denetim masası>klasör seçeneklerinden "gizli dosya ve klasörleri göster" seçeneğini işaretle.Cogramdata>klasöründe kayıtlı bir şeyler varsa sil.Programdata>temp klasörünü boşalt.Sonra C:>widows>prefetch klasörünü tamamen boşalt.Daha sonra Başlat>çalıştıra regedit yaz ve kayıt anahtarını aç.HKEY_LOCHAL_MACHINE>SOFTWARE klasörü içinde programa ait dosya varsa alt anahtarları ile birlikte sil.En sonunda ccleaner ile bir tarama ve temizlik yap ve pc'ni yeniden başlatıp programı yeniden yüklemeyi dene.

(Yukarıda sırıtan ben değilim.o smiley oraya nasıl geldi bir fikrim yok)

teşekkür ederim ilgin için . hepsini yaptım genede aynı hatayı veriyor.çıldırcam yüklenmiyor. bir üst versiyonunu yüklesem aynı hatayı verir mi? bu hatadan sonra autocadi 2004 yükledim sorunsuz yükledi ama benim 2007 yüklemem lazım.

Benzer Başlıklar
  1. Autocad 2007 kurulum hatası

mehmeton tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 28.08.2009, 14:50
  2. autocad 2007 ile ilgili acil yardım..!!!

lajaconde tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 05.06.2008, 12:15
  3. AutoCAD 2007/2008 Ekran Kartı Tavsiyesi

baho73 tarafından Ürün İnceleme ve Tavsiye forumunda
    Yanıt: 20
    Son Mesaj: 03.09.2007, 22:01
  4. İnternet Explorer'de Hata Oluşumu!

trader83 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 11.09.2005, 12:48