win 7 ürün anahtarı
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
11 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan win 7 ürün anahtarı

arkadaşlar arkadaşımdan win 7 starter 32 bt format cd si aldım kopyalamak için cd nin içinde ürün anahtarını bulamadım hangi klasörde olur veya ürün anahtarı bulmanın microsoftu aramadan başka yolunu bilen varmı ürün anahtarı hangi klasör içindedir.. teşekkürler

dvd içinde olmaz o kardeş pc nin orjinal dvdsimi yoksa diğerlerinden mi orjinalse pcnin altına bak orada olması lazım orjinal değilsede panik yapma crackleri mevcut yalnız yükleme yaparken mi istiyor birde dvd başkaları tarafından düzenleysi içinde olma durumuda var..............
    Güzel gören güzel düşünür, Güzel düşünen hayatından lezzet alır............

yok yok ya şöyle anlatayım arkadas laptop almıs kurduk filan onu alırken cd vermısler ıste win 7 starter sürümü alıyım şunu kopyalayayım dedim aldım cd yi işte o kadar işte ürün anahtarını bulamadım cd nin içinde yoktu neyse onun laptopun altına bakarız o zaman napalım

kızgın gördüm seni sana söyle diyeyim eğer arkadaşının dvdsini kendi pcne yüklersen güncelleştirme ister mutlaka lisans doğruluğu için ve sende güncelleştirme yaparsan ürün kodu direk kara listeye girer yani arkadaşın win7 si yanar haberin olsun........crackleri var sen crack bul fakat arkadaşının dvdsini kullanma derim...............
    Güzel gören güzel düşünür, Güzel düşünen hayatından lezzet alır............

yok kardeşim kızgın değilim sagolasın yardımcı oldugun için peki bişey sorucam bende xp cd si var ben bununla benim pc de dahil arkadaşlarımın da pc lerina format atıyorum ve hep aynı ürün kodunu giriyorum sorun çıkartırmı bu ?

Benzer Başlıklar

1. ürün anahtarı
    standar tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 23.02.2010, 11:02
  2. ürün anahtarı
    pardus25 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 29.04.2008, 18:55
  3. xp ürün anahtarı
    tamer11 tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 3