PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 5 12345 SonSon
22 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Lightbulb cep telefonundan silinen fotoğraf ve videolar geri getirilebilirmi?

merhaba arkadaşlar cep telefonun hafızasından silinmiş resimleri geri getirme şansımız varmıdır.
    samsung cep telefonu kullanıyorum o döneem hafıza kartım yoktu yalnız samsung pc studio programı üzerinden bilgisayar ile bağlantı kurup resimlere burdan bakıyordum...
    sonradan hafıza kartım oldu orayada atmışlığım oldu bi kısmını
    resimler telefon hafızasından sildim samsung pc studio programınıda silmiştim şuan tekrar yükledim ve silinen resimleri geri getirmeye çalışıyorum...
    bu resimlere bu program üzerinden bakıyordum doğal olarak pcnin hafızasınada işlmiş değilmidir bulmam zormu olur acaba...
    şuan recory my files ve pcinspector kurtarma programları ile tarama yapıyor bulurmu bilemem...
    En son rebel_ tarafından düzenlenmiştir: 10.04.2011 21:14

Genel Moderatör
    Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    İZMİR

Konu uygun forum başlığı altına taşınmıştır...
    Kullanmata olduğun recovery my files kurtarma konusunda başarılı bir programdır.Yanlız ücretsiz kısıtlamalı versiyon kullanıyorsanız bulduğu dosyaları kurtarmanıza izin vermez full sürümü satın alın tarzında uyarı çıkarır.Başka önerebileceğim bir programda benim beğenimi kazanan Active Recovery Files ve Easeus Data Recovery kullanmanı tavsiye ederim.Hafıza kartından silmiş olsaydın kurtarılma şansı yüksekti ilgili dosyalarını ama telefon hafızasından kurtarılması biraz güç görünüyor ama her şeye rağmen denemekte fayda var.

teşekkürler dün zamanım yoktu taratamadım uzun sürecek gibi şuan başladım bakalım bulabildikleri var ama istediklerim değil dediğim gibi uzun sürecek görünüyor gidişat o yönde bulursa mükemmel olur

bulduğu bazı resimler var ama tıkladığımda göstermiyor önizleme yok yada çizim yapılamadı diye hata veriyor explorerde denedim baştan bi kaç noktay gösteriyor devamı görünmüyor bunları onarmanın bir yolu yokmu...
    En son SkyWalker4u tarafından düzenlenmiştir: 12.04.2011 12:04

Genel Moderatör
    Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    İZMİR

Görünen o ki silinen veri ve resimleri kurtarma programları düzgün yorumlayıp net bir şekilde kurtarılamaycak kadar hasarlı görmüş.Farklı veri kurtarma yazılımları ile tekrar deneme yapabilirsiniz.Bir programın bulamadığı yada eksik bulduğu bir takım verileri bir başka program net şekilde kurtarabiliyor.Veri kurtarmada önemli olan noktalar ise; silinen verilerin üstüne başka veri yazılmaması,ilgili depolama biriminin formatlanmamış olması çok büyük önem arz eder!...
    En son SkyWalker4u tarafından düzenlenmiştir: 12.04.2011 12:10

merhaba farklı programlarda deniyorum şuan, buluyor bulmasına kurtarıyor örneğin bulduğu bi resmin hangi tarihli olduğunuda gösteriyor
    ama resimler sorunlu ön izleme yok vs hatası veriyor birlikte aç deyip farklı programlar kullandım yine sonuçsuz...
    bunları nasıl düzeltebilirim nette arıyorum sonuç yok...
    fotoğrafçılar vs bu işi nasıl yapıyorlar bilen varmıda.

Benzer Başlıklar

1. silinen dosyaları geri dönüşüm kutusundan geri getirmek
    chn05 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 25
    Son Mesaj: 20.12.2010, 20:51
  2. geri dönüşüm kutusundan silinen nesneleri geri getirme...
    qwerty33 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 06.09.2009, 14:00
  3. geri dönüşüm kutusundan silinen nesneleri geri getirme...
    qwerty33 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 19.09.2008, 15:52
  4. Cep Telefonundan Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
    theblackpaininu tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 21.08.2007, 15:19
  5. fotoğraf makinasından silinen fotoğraflar
    hoztorun tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 23.07.2007, 13:47