Realtek ses kartı tüm ayarlar Mikrofon, kulaklık, ses sistemi kurulumu videolu.@wise@
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 8 12345 ... SonSon
37 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2011
    Yer
    Yaz derdini çözeriz inşallah

Varsayılan Realtek ses kartı tüm ayarlar Mikrofon, kulaklık, ses sistemi kurulumu videolu.@wise@

Essselamun Alaeyküm.

Arkdaşlar, eğer Realtek ses kartlarınızı ayarlayamıyorsanız, taktığınız aygıtları gördüremiyor ve kullanamiyorsanı, yeni ses kartı yada yeni kulaklı, mikrofon, 5+1 vb almayı düşünüyorsanız hemen vaz geçin. Alcağınız kart yada aygıtlar bunun kadar iyi olamaz. Alın size tüm ayarlar.

3 video ile anlatılacak. Dikkatle izleyin. Sormak istediklerinizi bu başlık altında sorun. Özelden yazmayın. Zora özelde mesaj dolup duruyor. GÜnde 3 kere siliyorum bazen.

Tüm Realtekler için geçerlidir. İşletim sisteminiz yada denetim masasındaki kontrol paneliniz faklı görünüyorsa da ayarlar aynı. Dikkatle izleyin. Sizin ses kartı kontrol panelinizdeki ayarlma yerlerini bulur ve ayarları yaparsınız

Ders 1. Mikrofon kurulumu ve ana ayarlar.
    ses kartı ana ayarları ve mikrofon kurulumu.

Ders 2. 5+1 ve 7+1 kurulumu
    5+1 , 7+1 , ana ayarlar.
    Ses yükseltme, ses kalitesi artırma, seste netliği arttırma, bas yükseltme, konumlandırma, jakları gördürme vb ayarlar

Kulaklık da gelecek. Ayrıca diğer hoparlor çeşitlerini de anlatacğaım.
    En son wise tarafından düzenlenmiştir: 13.05.2011 04:56

Katılım Tarihi
    2011
    Yer

Arkadaşlar bu mesajı başlığı aktiflemek ve söylemek istediğim bir kaç şey olduğu için atıyorum.

Şu youtube denen site ve bazı upload video sitelerindeki dakika yada mb sınırı yüzünden bir türlü bu paylaşımı yapamamıştım.

Gerçi 5+1 ve kulaklı kurulumunu daha yapmadım. 5+1 yaptım ama 20dk tuttu o yüzden upload başarılı olmadı.

Yarın da 5+1 ve ardından kulaklı gibi steryo sistemlerin kurulmasını anlatacağım.

TÜm realtekler içindir.

Katılım Tarihi
    2011
    Yer

4. Varsayılan

as kardeşim ellerine sağlık mikrofon ayarlarımı geliştirdim. fakat senden 5+1 sistemini en kısa zamanda anlatmanı bekliyorum. çünkü daha yeni aldığım 5+1 ses sistemini tamamen kurabilmiş değilim. bazı kolonlardan ses az geliyor. veyahut jak girişini değiştirdiğimde bazı kolonlar çalışmıyor. vs vs çok problem oldu. bugün yeni bir ses kartı almayı planlıyordum taki senin konunu inceleyene kadar. senden 5+1 sistemini anlatmanı 4 gözle bekliyorum. teşekkürler.....

Katılım Tarihi
    2011
    Yer

Benzer Başlıklar

1. Ses sistemi-ses kartı-mikrofon sorunu
    BySessiZ tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 04.12.2010, 11:23
  2. kulaklık mikrofon sorunu
    hsayan tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 0