PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
7 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan görev çubuğu ekranın üstünden inmiyor...

arkadaşlar bir yakınım görev çubuğunun ekranın üstüne çıkmasından şikayetçiydi! ben kendisine mause la tıklayarak aşağıya açekmesini söyledim . oda deniyorum ama olmuyor diye söyle di!!! başka bir yolu var mı! görev çubuğunun normal şekline gelmesi için.. sistem XP !!!

sağ tıkla başlat menusunun olduğu yerdeki boş bir alana özelliklerden her zaman üstte seçeneğini deaktif yap.olması lazım sanırım sorunun bu tam da anlayamadım ama...?

yok onunla lakalı değil sanırım.. başlat çubuğu ekranın üst tarafında kalmış.. normalde boş bir yere tıklayıp aşağı çektiğimizde hemen aşağı-sağa-sola gitmesi gerekirdi.. ama onunki hiç bir durum belirtisi göstermiyor...

hmm o zaman görev çubuğu kitlenmiştir.görev çubuğunu kitle menusu var aynı yerde onun tick ini kaldırınca olması lazım rahatça istediğin yere taşırsın.başkada bilmiyorum walla

yorum için teşekkürler.. zaten o çubuk özelliğinden değilde... windows klasöründen halletmek gerekir...daha önce benimde başıma gelmedi.. belki bir bilen arkadaş vardır...

Benzer Başlıklar

1. görev çubuğu
    Night tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 17.06.2008, 05:42
  2. görev çubuğu
    metin_4545 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 19.07.2006, 13:47
  3. başlat görev çubuğu
    mylife33 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2