PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
12 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan İnternet Explorer sildim başım iyice derde girdi

Ağ bağlantılarımda herşeyin normal görülmesine karşı ,bilgisayarım internete bağlanmıyordu,virüs taraması yaptım explorer a virüs bulaştığını tespit ettim.Explorer 6.0 sildim ama bilgisayarım daha kötü bir duruma düştü ağ oyunlarını bile görmüyor artık ama hala ağ bağlantılarından komşu olarak görebiliyorum ve sürücüsünün içine girebiliyorum. Ne olduğunu anlamış değilim, lütfen yardım edin Explorerı tekrar yükleyemiyorum bana bu sürüm zaten yüklü diyor ve kurdan çık seçeneği veriyor... explorerı nasıl kurabilirim??

Moderatör
    Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Istanbul

Denetim masasından program ekle kaldır a girdikten sonra windows bileşenlerine tıkla ordan internet explorer i kaldır bilgisayarı yeniden başlat .Sonra bu windows bileşenlerine yine gir ınternet explorer i yükle,sorun hallolur heralde daha sonrada internetten update ini yapabilirsin IE rin!

Alıntı Orijinalini Gönderen: Raplex
    Denetim masasından program ekle kaldır a girdikten sonra windows bileşenlerine tıkla ordan internet explorer i kaldır bilgisayarı yeniden başlat .Sonra bu windows bileşenlerine yine gir ınternet explorer i yükle,sorun hallolur heralde daha sonrada internetten update ini yapabilirsin IE rin!
    kesinlikle katılıyorum öncelikle program ekle kaldırdan kaldırılması gerek sadece sildiğimiz zaman silinmiş olmuyor

Keske silmeden oncede sorsaydın ama internet explorer olmayınca denetim masasına da giremessin sanırım.Sen format bence eger yedeklemen gerekenler varsa ms-dos tan d ye at.

Moderatör
    Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Istanbul

Alıntı Orijinalini Gönderen: MiLeSSouND
    Keske silmeden oncede sorsaydın ama internet explorer olmayınca denetim masasına da giremessin sanırım.Sen format bence eger yedeklemen gerekenler varsa ms-dos tan d ye at.
    İnternet explorer i silmek o kadar kolay değil windows bileşenlerinden hiç bi zaman kalkmaz o eğer arkadaş benim dediğim şeyi yaparsa explorer sorunu hallolcaktır.

Benzer Başlıklar

1. İnternet Explorer 7
    outliner tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 15
    Son Mesaj: 07.01.2007, 15:18
  2. İnternet explorer
    kandemir-r tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 06.04.2006, 18:05
  3. İnternet Explorer ve pop-up
    osifa tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 31.03.2006, 18:01
  4. İnternet explorer dan daha güvenli bir explorer ???
    krecc tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 18.02.2005, 16:02
  5. İnternet Explorer
    webcoder tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 26.04.2004, 11:11