Powerpoint'e müzik nasıl eklenir ?
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
8 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan Powerpoint'e müzik nasıl eklenir ?

office de powerpoint slayt gosterisi yaptım ama bu slaytla birlikte muzikte koymak ısıtyorum ben ekle kısmından muzik ekle dedim ama oyle yapınca sadece bi tame slayt ta muzik koyuyo benim istedigim 1 sarkının slayt gosterisi yapana kadar hic durmaması.... bilen warsa lutfen yardimedin.............

yani tüm slayt gösterılerınde dıyelım 100 slayt gecısı yapılcak.bu 100 slayt gecısı sırasında hep aynı muzık bıtıp tekrar bastan mı baslasın demek ıstıyosun.butun slaytlarda aynı muzık mı kullanılsın dıyosun.bıraz daha acıklarmısın.

Varsayılan cwp

yaa benim istedigim 1 tane muzik butun bi slayt gösterisinde bölunmeden calsın yani her slayt gecisinde bastan baslamasın

o zaman ilk önce calmak ıstedıgın parcayı ılk slayt a yukle.daha sonra orada cıkan muzık ısaretıne (hoperlor işaretı) sag tıkla ses nesnesi duzenle de.yurutme seceneklerı----durdurulana kadar dön diyeceksın.sonrada ozel anımasyon sekmesınde baslat de ve oradan ıstegın tarz da ayarla.slaytı mouse yardımı ıle yapacaksan sana bır de ıp ucu vereyım muzık ısaretıne sağ tıkla ve eylem ayarları de oradan fare tıklaması ve fare üstünde seceneklerı var bu sekmelerden de ıstegın mouse ile slayt ayarlarını yapabılır ve mouse u daha etkın kullanabılırsın.

pashaa,Lütfen başlıklarda açıklayıcı olalım."Lütfen yardım" "Acil yardim " yazmamaya dikkat edelim.

Bu nedenle başlık "Powerpoint'e müzik nasıl eklenir" olarak değiştirilmiştir.

Kolay gelsin..

Benzer Başlıklar

1. frontpage'e nasıl müzik eklenir?
    ayberk4570 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 16.03.2006, 16:56
  2. Msn Space de sayac nasıl eklenir
    monsters tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 22.12.2005, 22:09
  3. Google reklamı nasıl eklenir?
    hogutlu tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda