panda anti virüs programını silemiyorum
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
8 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Varsayılan panda anti virüs programını silemiyorum
    işte sorun bu güvenli kipi de denedim ama nafile hiç bir şekilde silemedim prog. ekle kaldır,uninstal bölümleri sonuc vermio hata vermio ama baslamıo silme işlemi

dostum tek çözüm pandayı tekrar yükle ve tekrar kaldırmayı dene olmadı add-remove programını kullanarak da pandayı silebilirsin ama panda görünmeye devam eder sen iyisi kur ve tekrar kaldır.

Aynı sorun bendede çıktı. Yalnız Norton İnternet Security iyi kullanıyordum. Bildiğim ne varsa yaptım kalkmadı.(Tabi olsa bile ben bulamadım) Ve en sonunda format atmaya kalktım. Niye format attın derseniz inanmayacaksınız ama directx in calismasını engelliyordu ve sistemde de virüs olma ihtimali sıfırdı.

(Format attıktan sonra dxdiag dan directx i denedim calıştı ve tekrar Nortonu yukledıkten sonra tekrar calışmamaya basladı. Böylece sorunu anladım)

Cok ilginç degil mi?

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    ..Kuzey Köprüsünden Güney Köprüsüne..
    arkadaşım sen bugün KASPERSKY için sorunum var diyen arkadaş değil misin??

herneyse

programın unınstall ı çalışmıyor ise ve denetim masasından da kalkmıyorsa bilgisayarını geçmiş bir zamana göre yükleyebilirsin :wink:

5. Varsayılan Re: panda anti virüs programını silemiyorum
    Alıntı Orijinalini Gönderen: firatozaslan
    işte sorun bu güvenli kipi de denedim ama nafile hiç bir şekilde silemedim prog. ekle kaldır,uninstal bölümleri sonuc vermio hata vermio ama baslamıo silme işlemi
    Kardeş şimdi yapman gereken şunlar :
    1.) http://www.inndir.com/program.php?id=16317 adresinden System Mechanic Pro 5.c sürümlü programı indir.
    2.)Ondan sonra bu programda FIX bölümünde "Purge invalid uninstallers" tuşuna tıkla.
    3.) Tıkladıktan sonra açılacak pencere View All tuşuna tıklayarak sisteminde yüklü tüm programların uninstaller 'i bulacaksın.
    4.)Oradan Panda Antivirüs programının uninstaller'ını bul ve Remove Tuşuna bas.
    5.)Ondan sonra Panda Antivirüs programının yüklü olduğu klasöre gel ve o klasörü sil.
    6.)Ondan sonra yine system mechanic programında bulunan FIX Bölümünde Fix Registry Problems tuşuna tıkla ve Scan tuşuyla Registry defterini tarat ve çıkanlar arasında eğer bulabilirsen Panda Antivirüs programın anahtarlarını sil (Bulamaz isen ne varsa seç ve sil Ben öyle yapıyom ve şahsen bir sorunla karşılaşmadım. )
    7.) Sonra ara 'ya gelerek Panda yazarak Panda Antivirüs programına ait bişiler kalmışsa onlarıda sil.
    8.) Bilgisayarını yeniden başlat.

Selametle..

Benzer Başlıklar
  1. Mcafee programını bilgisayardan silemiyorum

beyto_16 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 14.01.2007, 00:02
  2. Anti-virüs ve anti-spy

tigi tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 05.09.2005, 15:37
  3. Hangi Anti-Virüs Programını Kullanmalı?

muhlis91 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 07.07.2005, 19:24
  4. Panda anti-virüs plantium'da sürekli çıkan mesajlar

Server tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 31.01.2005, 18:41
  5. Panda Anti-virus

MiLeSSouND tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 05.12.2004, 20:47