PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 5 12345 SonSon
23 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan Service pack nedir?Ne işe yarar?

Service pack nedir?Ne işe yarar?Bir bilgisayarda service packin görevi nedir?bilgisayara yuklenmezse ne olur?bu soruların cevaplarını merak ediyorum

service pack windows un açıklarını kapatır yenilikler getirir firewall falan yukluyor internette gezerken daha guvenli oluyor yuklersen iyi olur yuklemessen bazı sorunlar yaşayabilirsin internette tabiki yukleme zorunluluğun yok

Varsayılan Servise Pack

Microsoft açıklarına karşı küçük yama yapar.Ama kullanıcılar her zaman bunların hepsini yüklemez.Hatta benim gibi bazıları hiç yüklemez.O kadar çok şeyi kurma zahmetine girmez.Bu yüzden Microsoft bunları birleştirir.Yüklenmezse internetten sisteme virüs yamuru olur ve bu virüs kasırgasına kadar gider ya da bazı donanımlar tam çalışmaz.

Sp1 in içeriği kötüydü.Firewall yüklemiyordu pop-up pencerelerini engellemiyordu...Ama SP2 yi beğendim de firewall tam olarak isteklerimize yanıt vermiyor...En iyisi Ayrıca bir Firewall yüklemek..Ama SP leri yüklemeyi unutmayın..!

http://www.pcnet.com.tr/modules.php?...wtopic&t=32774
    Buradanda bakabilirsin,geçen konuşmuştuk.Konu tam olarak bu değildi ama konunun sonuna doğru cvplar var...

Benzer Başlıklar

1. nedir bu service pack 2 ?
    turntable tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 09.09.2005, 01:45
  2. xp service pack2 ne işe yarar?
    siyahi28 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 23.07.2005, 16:04
  3. Service Pack 2, Service Pack 1'i de kapsıyor mu?
    eefraf tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 11.10.2004, 16:13
  4. service pack 2
    islamalparslan tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 10.10.2004, 23:18