Sayfa 1 / 2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan keylogger nasıl silinir?

merhaba arkadaşlar.birkaç gündür temp dosyasında ladHide5.dll dosyası vardı.bende pek önemsemedim.bugün internette gezinirken keylooger killer isimli programı gördüm ve indirdim.bilgisayarı taratınca bu ladHide5.dll yi keylooger olarak tespit etti ama silmedi sadece disallowed yaptı.bunu nasıl silebilirim?ayrıca spyware doctor da high browser hijack attemp buldu.giriş sayfam değişti.yardımcı olursanız sevinirim.bu keyloogerdan kurtuluş yokmu?tamamen silmek istiyorum.

kayıt defterine gir alexa toolbar varsa onu sil...

[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Extensions\{c95fe080-8f5d-11d2-a20b-00aa003c157a}]

bu girişi sil...

bi spy programı bul önerim spy bot olabilir....taratırken elinle yönlendir direk system32 yi tarat...

kayıt defterine girdim ama öyle bir giriş yok.alexa toolbar diyede birşey yok.zaten spyware doctor kullanıyorum.ayrıca bu keylooger nasıl silinecek?disaloowed olması yeterlimi?

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İzmir

Yaw adlı program ile silebilirsiniz. Download linki için forumda veya google'da arama yapın.

google de aradım a-squared in sitesine giriyor.sanırım programda almanca.biraz daha detaylı bilgi verebilirmisinz?bu a-squared keylooger larıda siliyormu?

internette bulduğum kadarı ile bunun kritik bi windows açığından kaynaklandığı yazıyodu.

Güvenli kipte silinmiyor mu o dosya ?

Bu programları deneyebilirsin.

Antikeylogger programlarının bulduğu herşey keylogger değildir yalnız.

Kod:
    http://download1.emsisoft.com/a2freesetup.exe
    Kod:
    http://www3.enigmasoftware.com/download/spyhunterS.exe
    Kod:
    http://www.misec.net/products/TrojanHunter.exe

windows sürekli update ediyor kendini.blackhammer kardeş dediğini pek anlayamadım antikeyloggerların bulduğu herşey keylogger değildir dedin.kafam karıştı nasıl yani?ben f-secure client security client kullanıyorum.onun bir dosyasımı yoksa?ama keylogger killer hemen direk onu buldu.

Alıntı Orijinalini Gönderen: bluewolf
    windows sürekli update ediyor kendini.blackhammer kardeş dediğini pek anlayamadım antikeyloggerların bulduğu herşey keylogger değildir dedin.kafam karıştı nasıl yani?ben f-secure client security client kullanıyorum.onun bir dosyasımı yoksa?ama keylogger killer hemen direk onu buldu.
    antikeylogger ların mantığı Klavyeden veri almak isteyen bir program çalıştığında sana bildirmesidir.

Bu açıdan bakarsan bir güvenlik programı yada bir oyun da klavye ye erişmek isteyince bu tarz programlar yada bu tarz programların dll leri için uyarı verir.

Örnek vermek gerekirse;
    windowsun sanal klavyesi,yada bir oyun.NBA 2005.(dinput.dll)

Bu uygulamalar klavyeden veri almak zorundadırlar.Doğal olarak antikeylogger lar uyarı verir ama bilirsin ki zararsızdır.

Yukarıda yazdığın dll yi http://virusscan.jotti.org adresinden bi taratman çok faydalı olur.İçin rahat eder.

blackhammer kardeş dediğin siteye girdim.ordaki antivirüs programları herhangi birşey bulamadı.inşallah dediğin gibi bir programın dll sidir.

Alıntı Orijinalini Gönderen: bluewolf
    blackhammer kardeş dediğin siteye girdim.ordaki antivirüs programları herhangi birşey bulamadı.inşallah dediğin gibi bir programın dll sidir.
    evet korkulcak bişey yok ozaman.Kullandığın bir programa ait dll dir büyük ihtimalle.

Benzer Başlıklar

1. nasıl silinir
    microbe tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 06.08.2006, 12:54
  2. CW nasıl silinir,
    bedewjin tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 07.12.2005, 12:47
  3. Bilgisayarımda trojan-keylogger var, nasıl sileceğim
    gurbaa tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 6