Sayfa 1 / 2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan facebook anasayfamda paylaştıklarım görünmüyor???neden??

profilimde paylaştığım resimler,resimlerime ve videolarıma yeni bir yorum yapıldığında ,eklediğim arkadaşlar,arkadaşımın duvarındaki paylaşımım,yani hiçbir paylaşımım anasayfada görünmüyor?
    bütün ayarlarımı açtım,yine çözüm yok! facebook yardım sayfasına bakıyorum çözümlere;;,yayıncı ayarları denetimi diyor,anasayfada filtreler var diyor,bağlantılarda; otamatik ayarlar yap diyor çözüm olarak,ama bende hiç böyle seçenek bile yok!!!
    ne yapmam gerekiyor sizce arkadaşlar? siteye msj yazdım cevp vermiyorlar
    acaba internet explorer8 kurulu bende onunlamı ilgili? 7 yi tekrar mı kursam? ayarlar düzelirmi? yoksa sorun facebook la mı ilgili???:roll:

ark facebook ta ayaralara gir ordan gizlilik ayarlarına gir ordan profil seç ordan anasayyfayı işaretle ))))))))

Katılım Tarihi
    2009

bende aynı sorunu yaşıyorum dedim gibi yaptım gizlilik ayarlarına girince profil bilgileri iletişim bilgileri falan var ,uygulama,araama ve engelleme var.Ben profil bilgilerime girdiğimde hakkımda,kişisel görüş gönderilerim seçenekleri var.gönderilerime tıklayıncada herkes arkadaşlarım özelleştir falan çıkıyor nereye basacağım

emreww dediğin gibi yaptım;ayarlar-gizlilik-profil tıkladım ama bende ana sayfa başlığı falan yok!şunlar var;
    hakkımda,kişisel bilgiler,d.günü,dini inanç,aile,eğitim,fotoğraf ve videolarım,fotgrf albümleri,gönderilerim,arkadaş gönderileri,yorumları..
    bunlarında çoğunu hekes diye işaretledim ama yine olmuyor;(
    siteye yazdım oda cvp vermiyor,ayarlarım hepsi açık ama benim ayarlar kısmında bazı başlıklar eksik,yukarda belirtiğim şeyler
    tekrar soruyorum ie7 ve 8le ilgili olabilirmi?

kardeşim sn msn versene bana daha rahat anlatayım sana...bekliorum

al kanka bunları dene eğer olmassa yüzüme tükür....)))
    Ben sorunu şu şekilde çözdüm :

UYGULAMA AYARLARI / BAĞLANTILAR / AYARLARI DÜZENLE / OTOMATİK OLARAK İZİN VER

Alternatif Çözümler :

1- "Ayarlardan Uygulama Ayarlarına Girin.Bağlantılar Kısmının Karşısındaki ''Ayarları Düzenle'' Seçeneğine Tıklayın.Açılan Pencerede ''Duvar'' Sekmesinde Bulunan Seçeneklerden En Alttakini İşaretleyin Ve Bu Seçeneğin Şıklarındaki ''Tam'' Olanı Seçtikden Sonra Tamam'a Tıklayın"

7. Varsayılan

Bende de aynı problem var.Facebookta paylaştığım videolarda sorun yok.Ama birisinin duvarına yazdığımda ya da birinin bağlantısını beğendiğimde sadece benim duvarımda görünüyor. Başka bir arkadaşımdan benim profile baktığımda duvar başkasına yazdığım duvar yazıları gözükmüyor.Yukarıda yazılanları da denedim.Ama çözüm bulamadım.Yardımcı olurmusunuz??

selam arkadaslar aynı sorun bende de var nedense gönderilerim ana sayfada görünmüyor ama profile baktıgım zaman gorunuyor konuda gecen butun herseyı yaptım ama yınede olmadı

9. Varsayılan facebook bağlantı sorunu (duvar yazıları görünmüyor)

Arkadaşımında facebook'unda aynı sorun vardı... Bu işlemleri yapınca düzeliyor...

ya arkadasım ben giriyorum uygulama ayarlarına ama bağlantılar seçeneği cıkmıyor durumlarımda arkadaslarım tarafından görünmüyr :/

Benzer Başlıklar

1. Facebook'tan mail gelmiyor. Neden?
    sakaryali tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 20
    Son Mesaj: 01.05.2010, 17:28
  2. Skydriveda paylaştıklarım yasal mı?
    srdrvrl tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 19.08.2009, 00:38
  3. İşlemci hızı tam olarak görünmüyor. Neden olabilir?
    thiswayisup tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 15.04.2009, 18:44
  4. İnternet sayfalarındaki bazı resimler neden görünmüyor.
    wind tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 03.05.2006, 14:08
  5. Webshotsda indirdiğim resimler neden programda görünmüyor??
    warrior tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 05.02.2004, 00:06

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •