Sayfa 1 / 2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan Windows 7 çalışmayı durdurdu hatası

İyi günler arkadaşalar.
    Başlıktanda anlaşılacağı gibi böyle bir problemim var. Acer aspire 6930g laptopum var. windows 7 64 bit yüklü bilgisayarımda.
    Bilgisayarıma yaklasık 2 hafta önce eski bir oyun olan "star wars jedi knight jedi academy" yi yükledim. sorunsuz çalıştırdım ve oynadım. aradan belli bi süre geçtikten sonra tekrar açmak istediğimde oyunun açılış ekranı geliyor. fakat mause oku çıkıyor ve donuyor oyun. enter veya esc ye bastıgımda ise windows çalışmayı durdurdu hatasını alıyorum. ve oyun kapanıyor. bu oyunun exp patch ini yükledim aynı hatayı aldım. crack i değiştirdim ve yine aynı hatayı aldım. oyunla ilgili bişey oldugunu düşünmüyorum. Bilgisayarımın özellikleri oyuna yetiyorda artıyor bile. sürücülerim güncel.
    NoT: Bilgisayarı sırf bu yüzden formatladım. Ama yine aynı durum.
    Forumda baya araştırdım. Biçok şey yazılıp söylenmiş. Ama hiç biri işe yaramadı.yardımcı olabilcek bilgiye sahip birisi varmıdır acaba ?
    Umarım verdiğim bilgiler yeterli olmuştur. İyi günler.

Katılım Tarihi
    2010
    Yer
    İstanbul - Erzincan

Çoğu dizüstü bilgisayar (laptop) oyun amaçlı değildir, bu yüzden sorun çıkartabilir.

Alıntı Orijinalini Gönderen: oggz Mesajı Görüntüle
    Klasik bir acer laptop ısınma sorununa benziyor.Başka oyunlar yükleyin onları deneyin yine benzer sorunla karşılaşırsanız ısınma sorunu var demektir. Eğer ısınma kaynaklıysa problem bence kökten çözüm olarak alümünyum bir notebook soğutucusu almanız gerekir.

Isınma sorunu yok. Ayrıyetten Star wars the force uleshed gibi imba oyunları rahatlıkla oynuya biliyorum. Donanımsal bişi oldugunu sanmıyorum yani.

Katılım Tarihi
    2010
    Yer
    İstanbul - Erzincan

Oyunun dosyalarını felan yanlışlıkla silmiş olabilirsiniz, bir göz atın ve tekrar yüklemei deneyin.

Alıntı Orijinalini Gönderen: Erzincan Mesajı Görüntüle
    Oyunun dosyalarını felan yanlışlıkla silmiş olabilirsiniz, bir göz atın ve tekrar yüklemei deneyin.
    Yok dostum. Otür bişey değil sorunum. Aynı oyunu arkadaşımın pc sine kurdum ve oynadım. Kendi pc mdede çalıştırmıştım. Sonra unuttum bi ara. Tekrar oynamak istediğimde bu sorunla karsılastım. Bilgisayarı formatladım. Durum yine aynı

Katılım Tarihi
    2010
    Yer
    İstanbul - Erzincan

Alıntı Orijinalini Gönderen: oggz Mesajı Görüntüle
    Neden dalga geçer gibi yanıt veriyorsunuz?

Sözüme dikkat ettiyseniz tamamını kastetmiyorum çoğu laptop öyle diyorum hepsi için değil.!!!

Win 7 32 bit kurup deneyin veya XP kurunuz işletim sisteminizide bir sorun vardır belkide, denemek lazım devamli birşeyleri.

Kolay gelsin...

Alıntı Orijinalini Gönderen: Mastersoft Mesajı Görüntüle
    Win 7 32 bit kurup deneyin veya XP kurunuz işletim sisteminizide bir sorun vardır belkide, denemek lazım devamli birşeyleri.

Kolay gelsin...
    fakat ben bu oyunu bu işletim sisteminde oynadım. Problem orda. 64 bit den dönmek istemiyorum

Alıntı Orijinalini Gönderen: alfredodesalvador Mesajı Görüntüle
    tipik acerus zedekus sendromu zamanla anlar hp'li birini görünce anlar.
    Sevgili kardeşim. Isınma problemim yok. Birçok oyunu rahatlıkla oynuya biliyorum. Sistem gereksinimi 512 mb ekran kartı olan oyunu oynarken ısınmıyorda makine. 128 liktemi ısınıcak. Ayrıca pil harcaması ile ilgili bi program kullanıyorum. o program göteriyor sistem ısısını. Bi problem yok yani ısıyla. Donanımsal değil problemim.

Katılım Tarihi
    2010
    Yer
    İstanbul - Erzincan

Alıntı Orijinalini Gönderen: alfredodesalvador Mesajı Görüntüle
    tipik acerus zedekus sendromu zamanla anlar hp'li birini görünce anlar.
    Anında teşhisi koydun.

Benzer Başlıklar

1. gta_sa.exe çalışmayı durdurdu hatası
    sanannd88 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 09.08.2011, 00:59
  2. Yanıt: 0
    Son Mesaj: 21.05.2010, 19:27
  3. CoD2MP_exe çalışmayı durdurdu hatası
    movermas tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 03.03.2010, 22:37
  4. Windows 7 RC 1 de "Windows Gezgini çalışmayı durdurdu hatası"
    MertEkdal tarafından Windows Vista forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 12.06.2009, 23:50
  5. windows çalışmayı durdurdu hatası vista...
    ChaKaL tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 16.08.2008, 03:08

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •