Sayfa 1 / 5 12345 SonSon
46 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan Emlak Sitesi Scripti

Emlak sitesi kuracağım.. PHP yada ASP ile yazılmış bir scipte ihtiyacım var.. Elinde olan yada yükleyebileceğim bir adres verebilecek arkadaşların yardımlarını bekliyorum

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Istanbul

PhP-Nuke Kullanmak İstiyorsan;
    www.aktifnuke.com
    www.netopsiyon.com sitelerinden Türkce sürümlerini packlerini
    indirebilirsiniz...

Kolay Gelsin...

aspindir sitesindekiler çalışmıyor.. Bir tanesi paralı olmuş diğerinin sitesi çalışmıyor..php lere bakıcam

Arkadaşımın ve benim verdiğim linklerde Sorun yok Sadece Siteler Gerekli Dosyaları Alabilmeniz icin üyelik istiyor Paralı değil...

Kolay Gelsin...

6. Varsayılan

Ben ASP olarak aynı olayı yani emlak sitesini bayağı bir aradım.Ama bulduklarım beni hiç memnun eder derecede değildi.Bunların çoğunda problem var ya da eksik bölümleri var.Bir çoğuna ise ücret istiyorlar.Bence Bu nedenle bunlardan birini seçip kendin düzenlemelisin.En güzel yol bu olur.Kolay gelsin.

Alıntı Orijinalini Gönderen: DeLiGiBi
    Arkadaşımın ve benim verdiğim linklerde Sorun yok Sadece Siteler Gerekli Dosyaları Alabilmeniz icin üyelik istiyor Paralı değil...

Kolay Gelsin...
    Saol link verdin yardımcı olmaya çalıştın ama neden bilmediğin şeyde ısrar ediyorsun ki ..

Al bu verdiğin linkte üye ol ve indir seni göreyim ... Adam altına fiyatını yazmış... 299 YTL + KDV
    http://www.webeveyn.com/WHOMP/

Sanırım İleri derece Bir Göz Probleminiz olduğu Kanısındayım Dikkatli Bakarsanız Olink'i Benim Vermediğimi Hatta Burada Kimsenin O linki Vermediğini Göreceksiniz...
    Sizin bahsettiğiniz Linkten istenen Ücret El emeğinden Kaynaklanmaktadır Alıp almamanız Sizin elinizde...

Kolay Gelsin...

Alıntı Orijinalini Gönderen: DeLiGiBi
    Sanırım İleri derece Bir Göz Probleminiz olduğu Kanısındayım Dikkatli Bakarsanız Olink'i Benim Vermediğimi Hatta Burada Kimsenin O linki Vermediğini Göreceksiniz...
    Sizin bahsettiğiniz Linkten istenen Ücret El emeğinden Kaynaklanmaktadır Alıp almamanız Sizin elinizde...

Kolay Gelsin...
    O link verdiğiniz http://www.aspindir.com/ara.asp?Arama=emlak&Kategori= adresinde bulunan linklerden birisi.. Uzun uzun yazmadım ..!

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Istanbul

Benzer Başlıklar

1. php nuke emlak scripti.
    sweet_boy57 tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 14.01.2009, 19:40
  2. sipariş sitesi hazır scripti olan var mı ?
    Mystro tarafından PHP forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 17.03.2007, 00:03
  3. mp3 sitesi scripti 30 usd degerinde
    alideemir tarafından ASP ve ASP.NET forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 07.07.2006, 08:57
  4. Körfezin Emlak Sitesi
    goblin_sy tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 01.03.2006, 08:48
  5. ASP Script kodu ile emlak sitesi tablolamak (İvedi/Acele)
    jituxramon tarafından ASP ve ASP.NET forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 28.02.2006, 13:49

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •