Panasonic’in en yenileri huzurlarınızda

Panasonic’in en yenileri huzurlarınızda

2013021116593265272

 

LUMIX FT5: Macera tutkunu fotoğrafçılar için piyasanın Herkül’ü!

Yeni LUMIX FT5, ister su altında deniz canlılarıyla yüzerken, ister sarp bir kayanın yamacından sarkarken, nerede olursanız olun iyi fotoğraf ve video çekimleri için fotoğraf makinenize güvenmenizi sağlıyor. 13 metre derinlikte suya, 2 metre yükseklikten düşmeye, -10 derecelik soğuğa ve 100kg’lık basınca dayanıklı olarak tasarlanan LUMIX FT5, dayanıklı kompakt fotoğraf makinesi piyasasının Herkül’ü olarak tanımlanıyor.

Aynı zamanda günlük kullanıma uygun, stil sahibi ve dayanıklı FT25, 7 metre derinliğe kadar suya, 1,5 metre yükseklikten düşmeye ve eksi 10 derece kadar donmaya dayanıklılık gösteriyor.

LUMIX FT5, 1.599 TL, LUMIX FT25 ise 749 TL’lik KDV dahil tavsiye edilen tüketici fiyatıyla Nisan ayında satışa çıkacak.

 

LUMIX XS1: Gündelik çekimleriniz için zarif ve şık bir tasarım

Panasonic ayrıca, ince ve şık tasarımlı yeni bir kompakt fotoğraf makinesi yelpazesinin ilk üyesi olan LUMIX XS1’i tanıttı. 16,1 megapiksel sensör ve şık, 14mm kalınlıkta ultra ince tasarımıyla XS1, günlük fotoğraflarını akıllı telefonuyla çeken ve fotoğrafçılığını bir adım ileri götürmeye çalışanları hedefliyor. 13 farklı filtre ve Yaratıcı Kontrol seçenekleriyle fotoğrafınızı anında düzenleyebiliyorsunuz. XS1’in kardeş modeli olan LUMIX FS50, XS1’e çok yakın bir performansı (Yaratıcı Kontrol filtreleri hariç) biraz daha büyük bir gövdede sunan diğer bir fotoğraf makinesi olarak seride yer alıyor.

LUMIX XS1, 439 TL ve LUMIX FS50 ise 349 TL’lik KDV dahil tavsiye edilen tüketici fiyatıyla Nisan ayında satışa çıkacaktır.

 

LUMIX SZ9: İnce ve her an çekime hazır

Panasonic’in yeni kompakt LUMIX SZ9 fotoğraf makinesi, gövdesinde her türlü fotoğraf çekimi için uygun özellikler barındırıyor. SZ9, ister ailenizi ve arkadaşlarınızı, ister tatil manzaralarınızı, ister şehrin gece siluetini fotoğraflamak istediğinizde size gerekli donanımı sunuyor. 16,1 megapiksel MOS sensör, 10x optik zoom LEICA lens, Wi-Fi bağlanabilirliği ve 14 yaratıcı efekt gibi özellikleri ince ve şık bir tasarımda sunan SZ9, her fotoğrafçının yol arkadaşı olmaya hazır.

LUMIX SZ9’un kardeşi olan SZ3 ise, serinin öne çıkan ince ve şık tasarımını korurken, daha küçük bütçeler için uygun özellikler sunan bir model olarak öne çıkıyor.

LUMIX SZ9, 849 TL ve LUMIX SZ3 ise 549 TL’lik KDV dahil tavsiye edilen tüketici fiyatıyla Nisan ayında satışa çıkacaktır.

Yorum yazın