Panasonic’in en yenileri huzurlarınızda

Panasonic’in en yenileri huzurlarınızda

2013021121540943772Yeni Smart VIERA plazma TV’ler!
Panasonic’in yeni Smart VIERA plazma TV ürün gamı en son teknolojileriyle görüntü kalitesinin yeni standartlarını belirlerken birbirinden akıllı özellikleriyle de seyir keyfini kökten değiştiriyor. Serinin en önemli yeniliklerinden biri arasında opsiyonel Dokunmatik Kalem ile TV ekranına çizim yapma avantajı yer alıyor. Ayrıca Twin HD Tuner özelliği sayesinde siz bir programı izlerken, bir başka kanaldaki diğer programı da uyumlu mobil cihazınıza aktararak izleyebiliyorsunuz.

Panasonic’in 2013 model Smart VIERA Plazmaları bir televizyondan çok daha fazlasını ifade eden özelliklerle donatılmış bulunuyor. Çok daha kişisel bir seyir keyfi gözetilerek tasarlanan yeni modellerde gelişmiş bağlantı seçenekleri, artırılan görüntü kalitesi ve çarpıcı tasarım bir arada sunuluyor. İnternet içerikleri, sosyal ağlar ve onlarca uygulama da televizyon deneyimini her zamankinden daha interaktif hale getiriyor.

Farklı ihtiyaçların tamamına hitap edecek şekilde 42 ila 65 inç arasında değişen zengin boyut çeşitliliğinin yanı sıra, aralarında amiral gemisi ürün Smart VIERA ZT60’ın da bulunduğu yeni VIERA plazma ürün gamı yüksek görüntü kalitesi ve akıllı özellikleri harmanlayarak doğrudan kullanıcıya ulaştırıyor.

 

Görüntü kalitesinde yeni standartlar

Görüntü kalitesi çıtasını her geçen yıl daha da yükseğe çıkaran Panasonic, ZT60, VT60, GT60 ve ST60 serilerinde kendisine ait NeoPlasma teknolojisinin yüksek kontrast seviyelerini ve derin siyah tonlarını tüketicilerle buluşturuyor. Seriye yeni eklenen Kırmızı Fostor özelliği ve 3000 Hz FFD teknolojisi sayesinde hızına yetişemediğiniz maçlarda dahi görüntüde takılma ya da bulanıklık yaşanmıyor. Smart VIERA ZT60 serisinde bulunan yeni özellik Studio Master Panel olağanüstü siyah seviyeleri ve çarpıcı bir görüntü kalitesi sunuyor. Serideki High Contrast Pro filtresi de parlak görüntülerde kontrast seviyelerini iyi bir hale getiriyor.

 

Görüntüyü geri sarma devrine son

Yeni ZT60 ve VT60 serilerinde bulunan Hexa İşleme Motoru sayesinde görüntüde renk, hareket, gürültü hatta alt yazılarda düzeltmeler yapılıyor. Siz film ya da maç izlerken hiçbir ayrıntıyı kaçırmıyor, en kritik pozisyonları tek seferde süzebiliyor ve görüntüyü bir kez daha geri alma zahmetine girmiyorsunuz.

Yorum yazın