Panasonic’in en yenileri huzurlarınızda

Panasonic’in en yenileri huzurlarınızda

2013021121552967072TV ekranına elektronik çizimler yapın

Yeni Smart VIERA Plazma TV’lerin akıllı özellikleri arasında Dokunmatik Kalem bulunuyor. Opsiyonel Elektronik Dokunmatik Kalem (TY-TP10E) aksesuarı ile TV ekranına elektronik çizimler yapabilir ve bunları ister oyunlarda ister filmlerde not almak için kullanabilirsiniz.

2013 Panasonic Smart VIERA Plazma TV serisinde size ve ailenize özel yepyeni kişiselleştirme özellikleri bulunuyor. “Ana Ekranım” özelliği sayesinde evinizdeki her kullanıcı en sevdikleri içerikle süsledikleri kendilerine özel karşılama ekranını oluşturabiliyor. Bunun yanı sıra Yüz Tanıma işlevi televizyonun dahili kamerası sayesinde televizyon ekranı sizi tanıyor ve favori içeriğinizi ekrana getiriyor.

Dokun & Paylaş 2.0 özelliği sayesinde o an ekranınızda olan her içeriği akıllı telefonunuza ya da tablet cihazınıza yalnızca tek bir dokunuşla aktarabiliyorsunuz. Ayrıca iOS ya da Android işletim sistemli akıllı cihazlardaki fotoğraf ve videolar televizyon ekranına aynı kolaylıkta aktarılabiliyor.

Panasonic’in seyir keyfinde devrim yaratan kullanım yenilikleri bunlarla sınırlı değil. Yeni Ses Etkileşimi özelliği sayesinde 10 Avrupa dilindeki mesajlarınızı Smart VIERA Touch Pad Kumandasına ya da uyumlu mobil cihazınıza okuyarak televizyonunuza internet adresi ya da sosyal ağ mesajlarınızı girebiliyorsunuz.

 

Dizi ile maç çakışırsa diye endişelenmeyin

Twin HD Tuner özelliği sayesinde artık televizyon keyfiniz çok daha esnek. Bu özellik sayesinde artık bir programı izlerken diğerini de kaydedebilirsiniz. Maç veya dizi arasında kalan aile üyelerinden biri televizyonda maçı izlerken diğeri de Dokun ve Paylaş özelliği sayesinde diziyi mobil cihazına aktarıp seyredebilir.

Panasonic’in bulut tabanlı internet servisi VIERA Connect, yeni Smart VIERA TV’lerde şimdi daha fazla uygulama, video içeriği ve benzersiz sosyal ağ seçenekleri sunuyor. Artık her modelde internet keyfi için tarayıcı ve dahili Wireless LAN özelliği bulunuyor. VT60 modelinde bulunan dahili kamera ise Yüz Tanıma ve görüntülü arama özelliklerinde ayrıcalık sağlıyor.

 

Şık tasarım, iyi ses ve enerji verimliliği bir arada

Panasonic’in Smart VIERA Plazma ürün gamında uyguladığı “Cam ve Metal” tasarım konsepti 2013 modellerinde de kullanıcıların oturma odalarına zarafet katmayı sürdürüyor. VT60 serisinde yer alan dahili yan hoparlörler, ince metal ayaklık muhteşem ses ve görüntü kalitesini çevrelerken ZT ve VT serilerinde bulunan “tek yaprak cam” tasarımı da serinin estetik ve minimalist tasarımını tamamlıyor.

2013 plazma ürün gamında enerji dostu birçok özellik de yer alıyor. ZT60 serisinin görüntüleme paneli cıva ve kurşundan tamamen arındırılmış olarak tasarlanıyor. Yeni tasarlanan fosfor işleme ve yan panel işleme işlevleri de plazma panelinin kullanım ömrünü 100 bin saate kadar çıkarıyor. Bu da günde sekiz saat olmak üzere toplam 30 yıldan fazla bir süre televizyon izleme ömrü anlamına geliyor. Görüntü parlaklığını odanın parlaklık seviyesine göre ayarlayan Eco Mode ve kullanılmadığı anlarda televizyonu otomatik olarak kapatan Otomatik Bekleme gibi özellikler de cihazın enerji verimliliğini tamamlayan unsurlar olarak öne çıkıyor.

Panasonic’in 2013 Smart VIERA Plazma TV’leri nisan ayından itibaren Türkiye’de satışa sunulacak. 2013 VIERA Plazma TV ürün gamı serisi: ZT60, VT60 ve ST60.

Yorum yazın