Panasonic’in en yenileri huzurlarınızda

Panasonic’in en yenileri huzurlarınızda

20130211165050145723MOS sensörlü Full HD video kameralar!
3MOS sensörün sağladığı yüksek netlikteki görüntüler ve bu görüntülerin kolayca paylaşılmasını sağlayan dahili Wi-Fi gibi bağlantı seçenekleriyle öne çıkan yeni Panasonic Full HD video kameralar, akıllı özellikleriyle artık evlerde gözetleme sistemi olarak da kullanılabiliyor. Panasonic’in bir diğer 2013 sürprizi de “giyilebilen” kamera A100.

Panasonic, 2013 model yeni Full HD video kameralarını tanıttı. Yeni seride HC-X920, HC-V720, HC-V520, HC-V510, HC-V210 ve HC-V110 modellerinin yanı sıra giyilebilir video kamera HX-A100 de bulunuyor.

 

Az ışık koşullarında bile iyi çekim performansı

Son teknoloji ürünü yeni Panasonic X920 Full HD video kamera F1.5 LEICA Dicomar lensli 3MOS System PRO sensör, 3MOS BSI Sensör ve Crystal Engine Pro II özellikleriyle donatılmış bulunuyor. Tüm bu yeni teknolojiler video kameranın canlı renklerle bezeli yüksek çözünürlüklü görüntüler oluşturmasına olanak tanıyor. Ayrıca bu sayede gren önceki modellere kıyasla yüzde 50 oranında azaltılıyor. Panasonic X920 iç ve dış mekan fark etmeksizin bulunduğunuz her ortamda iyi bir çekim performansı sergiliyor.

 

Akıllı çekim, akıllı arşivleme & paylaşma ve akıllı izleme

X920, V720 ve V520 modellerinde bulunan dahili Wi-Fi özelliği geleneksel kameraların çok ötesinde bir çekim ve paylaşım keyfi sunuyor. Ayrıca video kameranızı Wi-Fi özelliğiyle mobil cihazınıza bağlayarak cihazı uzaktan kontrol edebiliyor, bakış açınızın sınırlarını genişletiyorsunuz. Çektiğiniz görüntüler daha sonra video sitelerine, doğrudan televizyona, akıllı telefona, bilgisayara ya da diğer görüntüleme cihazlarına gönderilebiliyor.

Bununla birlikte Panasonic video kameraları birer ev gözetim sistemi olarak kullanabiliyorsunuz. Kameranın hareket algılama özelliği sayesinde kullanıcılar evlerinde ne olup bittiğini yüksek kaliteli video formatında mobil cihazlarından izleyebiliyorlar. Panasonic’in X920 ve V720 modelleri bu görüntüleri kayda da alabiliyor.

X920, V720 ve V520 modellerinin tümünde yatık görüntülerin oynatıldığında dik görünmelerini sağlayan Seviye Düzeltme işlevi ve hareket anında oluşan görüntü bulanıklığını engelleyen 5 Eksenli HYBRID O.I.S (Optik Görüntü Sabitleyici) bulunuyor.

Panasonic’in yeni giyilebilir video kamerası A100 etkin yaşam tarzları için ideal. El kullanımı gerektirmeyen A100, kullanıcıların gündelik yaşantılarını ve maceralarını olanca doğallıklarında kaydedebilmeleri için tasarlanmış bulunuyor.

Kompakt ve hafif A100’ü başlık kullanmaya gerek kalmaksızın üzerinize giyip ellerinizi meşgul etmeden dilediğiniz gibi çekim yapabiliyorsunuz. Kamera su geçirmediği için maceralarınızın geçebileceği mekan çeşitliliğinde de sınır yok! F2.5 lens, BSI Sensör ve Gelişmiş Görüntü İşleme LSI teknolojisi ile net görüntüler sunan Panasonic A100 ile çekilen görüntüler dahili Wi-Fi işlevi sayesinde kolaylıkla paylaşılabiliyor.

Yorum yazın