Adobe Photoshop Elements 12 ve Premiere Elements 12

Adobe Photoshop Elements 12 ve Premiere Elements 12

Tasarım konusunda uzman olan ve profesyonellerin tercih ettiği popüler yazılımları geliştiren Adobe, yeni nesil Photoshop Elements 12 ve Premiere Elements 12 uygulamlarını Mac ve Windows kullanıcılarına sundu. Adobe’un güncellenen fotoğraf düzenleme ve video düzenleme yazılımlarında yeni özellikler var. Mobil cihazlarla senkronizasyon iyileşiyor.

gsmarena_0019

Adobe’a özgü yeni nesil içerikle bağlantılı hareket desteğiyle nesnelerin yerini değiştirdiğinizde diğer kısımlar otomatik olarak dolduruluyor. Flaşlı çekimlerde hayvanların gözünde yaşanan ve kırmızı göz önleme sisteminin düzeltemediği parlama düzeltilebiliyor. Kullanıcının düzenleme alışkanlıklarını öğrenen akıllı sistem tek tıkla beğeneceği sonucu ortaya çıkarabiliyor.

Tek tıkla fotoğraf çerçevesi, doku ya da efekt eklemek mümkün. Hasar görmüş ya da eski fotoğrafları düzeltme, fotoğraflardan puzzle oluşturma gibi efektler hazır geliyor. Elde edilen fotoğraflar Twitter ortamında paylaşılabiliyor. Mac kullanıcıları için 64-bit desteği hazır. Böylece büyük boyutlu dosyaları saklamak sorun olmuyor. İki uygulama da 99 dolar, terfilerse 79 dolar. İkisini bir alana 150 dolar.

Yorum yazın