Akıllı saat “i’m Watch” Türkiye’de

Akıllı saat “i’m Watch” Türkiye’de

Akıllı saat “i’m Watch” Türkiye pazarına sunuldu. i’m Watch ile Bluetooth yoluyla akıllı telefona bağlanıp; arama, SMS, email, Facebook, Twitter, Instagram, müzik gibi her türlü uygulamayı her an bileğinizde taşıyabilirsiniz.

i'm Watchi’m Watch ile cep telefonunuzu cebinizde, çantanızda veya masanızda bırakıp, gelen aramaları doğrudan i’m Watch ile cevaplayabiliyorsunuz. iPhone ve Android telefonlarla uyumlu olan i’m Watch; akıllı telefonların yerini alan değil, Bluetooth bağlantısı ile doğrudan telefonların yönetilmesini sağlayan yeni nesil bir cihaz.

İtalyan tasarımı ve teknolojisine sahip i’m Watch, “giyilebilir akıllı ürünler” segmentinde yepyeni bir alternatif sunuyor. Arayan kişinin ismini ve numarasını göstererek aramalara cevap vermenize, numara çevirerek veya rehberinizdeki ismi söyleyerek arama yapmanıza, favori şehirlerinizdeki hava durumunu kontrol etmenize ve otomatik olarak senkronizasyon yapmanıza olanak sağlıyor. Üstelik Facebook, Twitter ve Instagram’da paylaşılan gönderileri kolayca takip edebiliyor ve beğenebiliyorsunuz.

i’m Watch,dünyadaki en ileri akıllı saat işletim sistemi Android tabanlı i’m Droid 2 teknolojisine sahip.i’m Watch, sadece ihtiyaç duyulduğunda akıllı telefonunuzla bağlantı kuran akıllı bağlanma sistemi kullanıyor. Böylece her iki cihazında batarya gücünü daha az tüketiyor. Kablosuz erişim ve Wi-Fi bağlantılarını da kullanabiliyor.Aramayı reddetmek veya kapatmak için sadece bileğinizi sallıyorsunuz. Saatin fiyatı ise 899 TL.

Tagged with: ,

3 yorum

 1. Melih Ankaralı

  mükemmel bir teknoloji peki saatten konusmayıda gercekleştirebiliyormuyuz ?

 2. i'm Watch Türkiye/Aksoy Bilişim

  Melih Bey Merhabalar,

  i’m Watch üzerinden akıllı telefonunuza bağlanarak ister kulaklık ister handsfree seçeneği ile konuşma yapabiliyorsunuz.

  Sevgiler,

  i’m Watch Türkiye/Aksoy Bilişim

 3. mustafa erkaya

  saatin sallanınca aramayı kapatması bana saçma geldi doğrusu.duyarlılığının çok iyi olması lazım yoksa aramalar çok kolay kapanabilir .ınun haricinde müthiş bir teknoloji derim 😉

Yorum yazın