Angry Birds Go! oyununun menüsü canınızı yakmasın!

Angry Birds Go! oyununun menüsü canınızı yakmasın!

Rovio’nun geliştirdiği sayısız Angry Birds versiyonuna son olarak eklenmek üzere olan Angry Birds Go! adlı go-kart yarış oyunu 11 Aralık tarihinde iOS, Android, Windows Phone ve BlackBerry 10 işletim sistemlerine ait marketlere eklenecek. Oyunla ilgili geri sayım devam ederken yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Daha önceki oyunlar gibi freemium olacak yani indirmek ücretsiz ama oyun içi eklentiler paralı.

nexusae0_angry-birds-go-angry-birds-go

Ancak oyunla ilgili bazı detaylar geliyor ve şaşırtıcı olmayı başarıyor. Oyun içinde bir ton dahili satın alma seçeneği olacak ve bazı nesneleri almak için yaklaşık 100 dolar ödemek gerekecek! Bu gerçekten de aşırı derecede yüksek bir rakam. Yeni Zellanda’daki oyunculardan gelen bilgiye bakılırsa Angry Birds Go!’nun erken izleme sürümü bulunuyor. Bu sürümde çok sayıda oyun içi eklenti yer aluyor.

Oyundaki yarışçınız belirli sayıda yarışa katıldıktan sonra yorulmaya başlıyor. Bu yüzden bir daha oynamak için beklemek zorunda kalıyorsunuz. Diğer seçenekse güncelleme paketi satın almak. Ayrıca bazı karakterler kilitli ve açmak için ödeme yapmak gerekli. Elbette başka ücretsiz oyunlarda da pahalı oyun içi eklentiler var ama ufak eklentileri ayrı ayrı alanlar yaptıkları masrafın farkına varamayabiliyor. Bu yeni bir uygulama değil ama kullanıcıların dikkatli olması şart.

Yorum yazın