Asus’tan yeni PadFone

Asus’tan yeni PadFone

ASUS, Qualcomm Snapdragon 800 dört çekirdek işlemcili ve az ışıkta çekilen fotoğrafları önemli ölçüde iyileştiren PixelMaster kameraya sahip yeni PadFone’u tanıttı. Yeni ASUS PadFone ayrıca, ihtiyaç olması halinde depolama kapasitesini artırmaya imkan tanıyan bir Micro SDXC kart yuvasına da sahip.

pad_and_phone_w1

PadFone konsepti, kullanıcıların akıllı telefon ile tablet arasında zahmetsizce geçiş yaparken istedikleri ekran ebadını seçmelerine imkan tanıyor. Kullanıcı kendi kullanımı için hangi ekran boyutunun en uygun olduğuna, cihazlar arasında aktarma yapmaksızın karar verebiliyor.

2.2 GHz Qualcomm Snapdragon 800 dört çekirdek işlemci ve 2 GB RAM’e sahip yeni PadFone, son derece hızlı ve enerji tasarruflu. Uygulamalar hem akıllı telefon hem de tablet kullanımında hassas bir şekilde işliyor; 150 Mbps’ye çıkabilen indirme hızına sahip Cat 4 LTE bağlantısı sayesinde, mobil internet taraması ve indirmeler de daha hızlı yapılabiliyor.

Hem PadFone, hem de istasyonu IPS teknolojisi ve Full HD ekranlarla sahipler. Kullanıcılar yeni PadFone’un 5.0 inç’lik ekranından istasyonun 10.1 inç’lik tabletine istedikleri zaman anında geçiş yapabiliyorlar.

Yeni PadFone, gündüz ışığında fotoğraf çekmek için PixelMaster net ve canlı 13.0 MP detaylı fotoğraflar sağlıyor. Yetersiz ışık koşullarında, PixelMaster otomatik olarak ortamı algılıyor ve kullanıcının Hi-Light modunu açmasını öneriyor. Hi-Light açıldığında sensör piksel ebadını ayarlıyor ve ışık duyarlılığını yüzde 400’e kadar artırıp daha aydınlık arka planlar yaratıyor; bunu yapmak için de LED flaşa ihtiyaç duyulmadan çok daha az parazit olmasını sağlayan ASUS tasarımı bir algoritmayı kullanıyor.

1 yorum

  1. umut

    Peki Ülkemizde satışa çıkacak mı ?

Yorum yazın