Asus’un yeni ultrabook modeli VivoBook S551 satışta

Asus’un yeni ultrabook modeli VivoBook S551 satışta

ASUS, yeni 15.6 inç dokunmatik ekranlı Ultrabook modeli VivoBook S551’i satışa sundu.

ASUS_Vivobook_S551ASUS VivoBook S551, en kalın noktasında sadece 22.5 mm’lik boyutlarıyla ince yapısını şık ve fırçalanmış metalik tasarımla tamamlıyor. Dördüncü nesil Intel Core işlemciler ve NVIDIA GeForce GT 740M ekran kartıyla üretkenlikten multimedyaya ve oyunlara kadar tüm uygulamalar için iyi bir performans sunuluyor. Ayrıca kompakt tasarıma uyarlanmış optik sürücü ve daha uzun süre kesintisiz kullanım sağlayan geliştirilmiş 6 saatlik pil ömrü de VivoBook S551’in öne çıkan özellikleri olarak göze çarpıyor.

ASUS VivoBook S551, sınıfının en hızlı tepkili ve hassas dokunmatik ekran performansını sunma iddiasına sahip. Etkileşimi daha şeffaf ve akıcı kılan tüm Windows 8 komutları destekleniyor. i7 işlemcilerin de dahil olduğu dördüncü nesil Intel Core işlemcilerle donatılan ASUS VivoBook S551, Ultrabook tasarımından alışık olduğumuz kompakt yapıyı koruyor. ASUS VivoBook S551, sistem uygulamalarını hızlandırmak için SSD cache kullanan hibrit depolama teknolojisine de sahip. Ayrıca DVD kombo sürücüyle optik medya kullanımından da sizi geri bırakmıyor.

Ekran kartı olarak NVIDIA 28 nm GPU teknolojisiyle üretilen DirectX 11 destekli NVIDIA GeForce GT 740M kullanılan ASUS VivoBook S551, güçlü bir oyun dizüstü bilgisayarı olmanın yanı sıra Windows 8 ile popülerliğini artıran dokunmatik giriş tabanlı oyunlar için de harika bir platform olarak göze çarpıyor.

Tagged with: , ,

Yorum yazın