Asus’un yeni Windows 8 tableti: VivoTab Smart

Asus’un yeni Windows 8 tableti: VivoTab Smart

10.1 inç ekranlı ASUS VivoTab Smart, Windows 8 işletim sistemine sahip yetenekli bir tablet arayışında olanlara hitap ediyor.

ME400_White_16İnce ve hafif yapısıyla dikkat çeken VivoTab Smart, çift çekirdekli Intel Atom işlemcisiyle tüm Windows 8 uygulamalarını destekliyor ve aynı zamanda sonradan eklenebilen TranSleeve Klavye aksesuarı ile kullanıcıları konfor olarak da bir basamak yukarıya taşımaya kararlı görünüyor.

9.7 mm kalınlığa ve 580 gram ağırlığa sahip olan ASUS VivoTab Smart, ekranında 1366 x 768 piksel çözünürlük oluşturabiliyor. Ekran panelinde tercih edilen IPS teknolojisinin sağladığı 178 derecelik geniş izleme açısı bulunan ASUS VivoTab Smart, ayrıca beş noktalı çoklu-dokunma desteğiyle Windows 8 deneyimini akıcı şekilde yaşamanızı kolaylaştırıyor.

1.8 GHz hızında çalışan ve çift çekirdekli Intel Atom Z2760 işlemciye sahip olan ASUS VivoTab Smart, zarif gövde yapısına karşın tam bir şarjla 9.5 saate kadar pil ömrü sunuyor. Windows 8 destekli tüm uygulamalara sorunsuz bir destek sunan ASUS VivoTab Smart, öte yandan tak – çalıştır desteğiyle tüm bilgisayarlarda olduğu gibi sayısız çevre birimini kullanmanıza olanak sağlıyor.

ME400C_TranSleeve_Keyboard_Vivo_08VivoTab Smart, otomatik odaklamalı, 8.0 MP çözünürlükteki arka kamerası ile f/2.2 diyafram açıklığı ve arkadan aydınlatmalı algılayıcı özellikleriyle kaliteli çekimler yapmanızı sağlıyor. Ön tarafta bulunan kamera ise 2.0 MP çözünürlük sunuyor. ASUS VivoTab Smart’ın diğer dikkat çekici özellikleri arasında 2 GB sistem belleği, 64 GB tümleşik depolama alanı, üç yıllık ve 32 GB kapasiteli ASUS WebStorage bulut depolama servisi, Micro SD bellek kartı yuvası, Bluetooth 4.0, 802.11 b / g / n kablosuz ağ ve gün geçtikçe popülerlik kazanan NFC teknolojisi var.

Siyah ve beyaz renklerde satışa sunulan ASUS VivoTab Smart’ın tavsiye edilen satış fiyatı 1199 TL. ASUS TranSleeve Klavye aksesuarının da ayrı satıldığını belirtmekte fayda var.

Yorum yazın