Battle of Immortals Türkiye’de

Battle of Immortals Türkiye’de

Joygame, Perfect World ile yaptığı lisans anlaşması sonucunda yepyeni bir online oyunu oyunseverlerin karşısına çıkarıyor. Gelişmiş grafikleri, izometrik kontrolleri ve zengin içeriğiyle MMORPG oyuncuları tarafından  ilgiyle karşılanan Battle of Immortals, Mayıs ayında tamamen Türkçe dil ve lokalizasyonla Türkiyeli oyunseverlerle buluşuyor.

Battle of ImmortalsPerfect World’un gizemli macera oyunu olan Battle of Immortals, hem Çin’de hem de deniz aşırı ülkelerde oyuncuların yoğun ilgisiyle karşılaşan bir oyun olma özelliği taşıyor.

Battle of Immortals oyununda oyuncular, aşama kaydettikçe yeni özellikler kazanacak. Toplamda altı sınıfın bulunduğu oyunda dokuz ana bölümden oluşan senaryoda yüzlerce görev, eşya, binek ve yardımcı karakterler, bu mücadelede Türk MMORPG oyuncularının yardımcıları olacak.

Birçok mitolojik ve fantastik karakterin hikâyesini zenginleştirdiği Battle of Immortal’s oyununda evrenin ölümsüz tanrıları, Ejder Kral’ın karanlık düzenini sona erdirmek için mücadele edecek. Battle of Immortals’da, Türk oyuncuların ilgisini çekecek birçok oyun tipi, özel görevler ve eşyalar da oyunla birlikte gelecek.

Tagged with: ,

Yorum yazın