Bütçe dostu Lg serisi geliyor

Bütçe dostu Lg serisi geliyor

Barcelona’da 24 Şubat’ta start verecek olan Mobil Dünya Kongresi’ne sayılı gün kala teknoloji dünyasının önemli isimlerinden LG bütçe dostu yeni serisini duyurdu. L Serisi III akıllı telefonları ultra özelliklere sahip olmasa da cebinize uygun makul alternatifler sunuyor.

lg-l-series-iii-635x356
Görünüşe bakılırsa LG sürpriz yapma konusunda pek başarılı değil. Yüksek kalite LG G Pro 2 akıllı telefonunu Barcelona’da gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’nden bir hafta önce duyurmasının ardından şirket şimdi de bütçe dostu üç akıllı telefonu üzerindeki giz perdesini kaldırdı.

L Serisi III cihazlar yani L40, L70 ve L90 benzer özellik ve tasarıma sahip; ayrıldıkları esas nokta ekran boyutları.

4.7 inçlik L90, 1.2GHz çift çekirdekli işlemci, 8 megapiksel kamera, 1GB RAM ve 8GB depo hafızaya sahip. L70 4.5 inç ekran ve L90′ınkinin yarısı olan 4GB depo hafızası dışında tamamen aynı özellikleri içeriyor. Ayrıca pazara bağlı olarak, kamerası 5 megapiksel ya da VGA olabilir.

Son olarak, 3.5 inçlik L40′ın RAM’i yalnızca 512MB, depo hafızası 4GB, kamerası ise 3 megapiksel.

Üç cihaz da Android 4.4 ya da Kitkat işletim sistemiyle ve LG’nin önemli telefon bilgilerinizi kılıfı çıkarmadan kontrol etmenize olanak tanıyan Quick Window kılıflarıyla gelecek. Elimize ulaşan bilgiler şimdilik bu kadar, 24 Şubat’ta Barcelona’da başlayacak Mobil Dünya Kongresi’nde onları bire bir tanıma fırsatımız olacak.

1 yorum

  1. arda

    bu seri artık herkezin akıllı telefon kullanacağını gösteriyor bize ben cok begendim özellikleri yeterli düzeyde lg herkez için teknoloji üretiyor bence ve kaliteli işler yapıyor .

Yorum yazın