Canlı renkler için ASUS ML 239H

Canlı renkler için ASUS ML 239H

Donanım ürünleri ve onlara gösterdiği özen ile dünyanın en çok satılan ve ödül alan anakartlarına sahip olan ASUS şimdi de IPS panelli yeni LED serisi monitörleri ile şuana kadar olan görüntü deneyiminizi değiştirmeye hazırlanıyor.

Ultra ince yapısı ve aldığı tasarım ödülleriyle kendisini kanıtlamış IPS paneli sayesinde size daha önce yaşamadığınız görsel bir şölen sunuluyor. Farklı açılardan bakıldığında dahi en iyi görüntü ve renk kalitesiyle kendini gösteren ASUS ML239H, ultra ince tasarımıyla da hem görsel açından hem de parlak siyah piyano yüzeyi ile en iyiyi arayanların tercihi oluyor.

Her açıdan en iyi görüntü ve Full HD kalitesi

Yatayda ve dikeyde sahip olduğu 178˚ geniş görüş açılı IPS panel ile nereden bakıldığının bir önemi olmadan en iyi görüş desteğini sunan ML239H’i ister koltuğunuzun arkasına yaslanıyor, ister masa başında işinizi yapıyor olun her açıdan en iyi görüntü kalitesine ulaşabilirsiniz. Ayrıca, HDMI çıkışı sayesinde Full HD 1080p ( 1920 x 1080 ) desteği ile inanılmaz renk kalitesi karşınıza geliyor.

ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) Teknolojisi ile 50,000,000:1 Kontrast Oranı

Görüntü içeriğine göre otomatik olarak arka ışık parlaklığını ayarlayarak kontrast oranını 50,000,000:1’e kadar arttırarak, daha canlı renk skalası elde etmenize imkan veriyor.

Çevreci Tasarım Çevreci Materyal

ASUS üretimde kullanılan materyal kalitesi ile çevreye karşı olan duyarlılığını ML239H’de kullanılan cıvasız LED arkadan paneller ile de gösteriyor. Ayrıca ultra ince tasarımı ile paketlenmede daha az karton harcayıp, taşıma masraflarını ve CO₂ emisyonunu azaltıyor. Tüm bu özelliklerin yanı sıra Eko modu ile %55 oranında daha düşük enerji tüketerek bütçenize de yardımcı oluyor.

Yorum yazın