Counter-Strike Online turnuvası başladı

Counter-Strike Online turnuvası başladı

Counter-Strike Online Süper Kupa 2013’ün yıldızını bulma serüveni 21 Eylül’de Ankara’da başladı.

Counter_Strike_Online_Tournament_Ankara_1-300x199

Counter-Strike Online Süper Kupa 2013, Türk oyuncuların yeteneklerini sergileyebilecekleri ve şampiyon olmak için kıyasıya mücadele edebilecekleri ulusal bir turnuva.

Ankara, İzmir, Eskişehir ve İstanbul olmak üzere 4 şehirde bölgesel eleme maçları gerçekleşiyor. Her şehrin eleme turunda ise 32 takım turnuvada yarışacak ve kazanan bir takım İstanbul’daki Ulusal Final’e katılabilecek. Ulusal Final’de birinci olan takım ise Çin’deki 2013 CSO World Cup’taki seçkin takımlarla baş başa rekabet etme fırsatına sahip olacak. Buna ek olarak, NEXON Avrupa eleme turlarının ve Ulusal Final’in galiplerine büyük de ödüller sunuyor.

Her takım birden fazla şehrin eleme turlarında mücadele etmek üzere kayıt olabildiği için, katılımcı takımlar birinci olmadıkları sürece birden fazla ödül kazanma şansına da sahip.

Counter-Strike Online’ın sadık tutkunları ilk eleme maçı için geçtiğimiz cumartesi günü Ankara’da bir araya geldi ve birincilik kıyasıya mücadele etti. Birinciliği kazanan takım GameSatış Team of Revolutions oldu.

Yorum yazın