Counter-Strike Online Zombi Modu: Zombiler sizi almaya geliyor!

Counter-Strike Online Zombi Modu: Zombiler sizi almaya geliyor!

NEXON Avrupa, Counter-Strike Online (CSO) için dünyaca ünlü Zombi Modu: Klasik güncellemesini sunuyor.

TURCSO_ZombieCSO’nun Türkiye’deki resmi lansmanıyla birlikte hızlı bir giriş yapan NEXON Avrupa, oyunun yeni teması zombi modunu tanıttı. Önceleri özgün Counter-Strike’da özel bir mod olan zombi modu, CSO’da resmi olarak oyuna dahil oluyor. Hızlı oyun akışı ve ani Zombi saldırılarıyla, Zombi Modu FPS oyuncuları arasında oldukça üne kavuştu. NEXON Kore ve Valve Corporation tarafından ortaklaşa geliştirilen altı farklı zombi modu mevcut, yine de CSO Türkiye güncellemeye Zombie: The Original mod ile gelecek hafta itibariyle başlayacak.

Zombie: Klasik, CSO’ya takdim edilen ilk zombi modu. özgün Counter Strike’a kıyasla CSO’daki en çok oynanan modlardan biri olan orijinal moddan beri pek çok gelişme gerçekleşti.

 

Bu mod da raundlar üzerinde oynanıyor. Raund başladıktan 20 saniye sonra rastgele seçilen bazı oyuncular zombiye dönüşüyor. Zombilerin sağlık durumları ve sayıları ise raundda bulunan oyuncu sayısına bağlı olarak değişiyor. Zombiler, tüm insanlara hastalık bulaştırmak için pençe atmalılar. Yaralı insanlar da zombilere dönüşerek kalanlara hastalık bulaştırmalılar. Zombi ekibi tüm insanlara hastalık bulaştıktan sonra raundun galibi oluyor. Diğer taraftan insanlar da kazanmak için ya tüm zombileri öldürmeye çalışmalı ya da raund boyunca yara almadan hayatta kalmalılar.

 

 

 

Yorum yazın