Counter-Strike Online’a kadın karakter takviyesi geldi

Counter-Strike Online’a kadın karakter takviyesi geldi

Oyuncular erkek erkeğe geçen çarpışmalara tam da alışmışken Counter-Strike Online’daki yeni kadın karakterler klasik silahlardan oluşan özel bir set ile oyuncuların akıllarını başlarından alacak gibi. Zombiler de dahil olmak üzere tüm kötülüklere karşı gerçek silah düellolarına hazırlar!

CSO_3Choijiyoon: güzel, akıllı ve tehlikeli

Choijiyoon terör karşıtlarına ait olan istihbarat bürosunun bir üyesi. Ezeli rakibi Ritsuka engel olana dek görevi teröristlerin arasına sızmaktı. Ancak Ritsuka, onu Asya Kızıl Ordusu (ARA) hakkındaki gizli belgeleri incelemeye çalışırken yakaladı ve ülkesine geri dönmeye zorladı. Choijiyoon ise terör karşıtı üyelerden oluşan özel bir birlik oluşturdu ve tek amacı teröristlere ait o belgeleri yeniden ele geçirmek… Ve bu kez hiçbir terörist ona engel olamayacak.

Silahlı kız Ritsuka

Asya Kıtası’nda doğan Ritsuka küçük yaştan beri iç savaşın içinde. Kazandığı savaş deneyimlerinin ardından paralı askerken ARA’nın daimi üyesi oldu. İşte bu şekilde ARA’nın gizli belgelerini inceleyen bir ajanın varlığından haberdar oldu ve onları korumak için elinden geleni yapmaya hazırdı. Savaşta kız gibi dövüşmenin daha iyi olduğunu ispatlayacak.

Yeni iki kadın karakterin yanı sıra yüksek ateş gücüne sahip yeni özel silah seti de güncelleniyor. P228, Desert Eagle 50C, Dual Beretta, Five-Seven, M3, XM1014, TMP, MAC-10, UMPP45, P90, Galil, Famas, AK-57, M4A1, SG552, AUG, AWP, G3/SG-1, SG550 Commando ve M249’dan oluşan ilk ekin adı Total Weapon Klasik Set. Siz daha fazla silahın mümkün olamayacağını düşünürken AK-47 ve M4A1’in yer aldığı en iyi tüfek seti nişan alma yeteneklerinizi test etmek için eklenecek.

Yorum yazın