Counter-Strike Online’a yeni haritalar geldi

Counter-Strike Online’a yeni haritalar geldi

Counter-Strike Online’ın Klasik ve Team Deatmatch modlarındaki iki yeni harita güncellemesi Hong Kong ve Siena duyuruldu.

CSO_04-300x225

Hong Kong haritası Hong Kong’un kentsel alanlarında geçiyor. Terörle mücadele eden oyuncular şehrin kalabalık alanlarındaki bombaları etkisiz hale getirmede görev alacak. Aynı zamanda karşı taraftaki oyuncular da hükumeti devirmek için şehrin tam ortasında bomba patlatacak.

Siena haritasında ise şehre içeriden veya dışarıdan erişim terörist saldırıların önüne geçmek için istihbarat servisi tarafından kısıtlandı. Terörle mücadele eden ekipteki oyuncular, Siena şehrinin yerle bir olmaması için teröristlerin önüne geçmeliler. Terörler mücadele eden ekip bununla birlikte teröristlerin şehre gizlice sızmasını sebep olabilecek giriş kapısını da savunacak. Bu harita oynamayı daha da zor kılan birçok yola ve kamp alanına sahip.

Hong Kong ve Siena haritası güncellemelerinin yanı sıra yeni eşyalar ve etkinlikler de duyuruldu. Uzun menzilli tüfek SL8 bunlardan biri. Silahın haznesinde 20 sıralı, 5.56 çapında NATO standardı mermi yer almakla birlikte atış sayısı da oldukça yüksek.

Yorum yazın