DC Universe Online yedinci eklenti paketi: Origin Crisis

DC Universe Online yedinci eklenti paketi: Origin Crisis

ProSiebenSat.1 Games ile Sony Online Entertainment,  DC Universe Online (DCUO) efsanesinin yedinci eklenti paketi Origin Crisis’i  yayınladı.

 

DCUO_DLC7_LogoYedinci eklenti paketinde ileri seviyedeki çok oyunculu ve solo maceralar, oyuncuları alternatif gerçekliklerle yüzleştirecek ve sevdikleri Kahraman ve Kötü Adamların geçmişini değiştirmelerini sağlayacak. Ayrıca Origin Crisis, oyuncuların  zamanı ve mekanı değiştirerek  ikonik karakterlerin hayatını manipüle etmesini mümkün kılan, DCUO’nun en yeni güç seti Kuantum’u da beraberinde getiriyor.

Origin Crisis’te zaman/mekan sürekliliği tehlikeye giriyor ve Brainiac yenilmiş olsa da savaş devam ediyor. Oyuncular, yeni Harekat ve Operasyonlarda savaşacak ve kaderin dengesini Kahramanlardan veya Kötü Adamlardan yana değiştirmek içinFuture Batman veya Future Lex Luthor’un yanında olacak. Bu iki kuvvet, ikonik karakterlerin geçmişlerindeki en önemli olayları değiştirmeye çalışmak için tüm güçlerini kullanacak. Hikaye ortaya çıktıkça oyuncular yeni çok oyunculu ve solo simülasyonlara erişim kazanacak.

Yorum yazın