Depolamanın devleri güçlerini birleştirdi

Depolamanın devleri güçlerini birleştirdi

Flash bellek depolama çözümlerinde dünya çapında lider olan SanDisk Corporation ve bir Western Digital, önemli bir işbirliğini duyurdu. İki şirket, SanDisk’in birinci sınıf flash bellek teknolojisini ve WD’nin birinci sınıf sabit disk teknolojisini içeren karma depolama cihazları üretmek üzere işbirliğine gitti.

WD-SanDisk-SSHDSanDisk, WD Black katı hal karma sürücü (SSHD) için 2,5 inç SSHD çözümü olan, WD tescilli karma teknoloji ve endüstri standardı SATA IO teknolojisini kullanan bir SanDisk iSSD depolama cihazı sunuyor. SanDisk iSSD, müşterilerin gitgide büyüyen dijital içerik taleplerini karşılamak için geniş bir depolama alanı sağlıyor. Bunun yanı sıra flash özellikli hız; veri üretme ve cevap verme becerisini ince bir biçim katsayısı içinde sunan bu SSHD’ye zarif bir performans dengesi, düşük güç tüketimi, uygun maliyet ve güvenilirlik  sağlıyor.

WD Black SSHD’ler; SanDisk’in flash bellek teknolojisini WD’nin yüksek kapasiteli sabit diskleri ile birleştiren WD karma teknolojisini kullanıyor. Bu kombinasyon; daha yüksek hız, anında açılma ve daha hızlı uygulama başlatma sağlıyor. Ayrıca klasik sabit diskli sürücülere göre hem daha yüksek kapasite hem de daha üst düzey performans sağlayarak bilgisayar kullanıcısının deneyimini önemli ölçüde geliştiriyor.

Tagged with: ,

Yorum yazın