Dijital Çağda Stok Fotoğrafçılığı Paneli

Dijital Çağda Stok Fotoğrafçılığı Paneli

İnternet ve dijital fotoğraf teknolojisinin yaygınlaşması ile her geçen gün daha fazla ilgi görmeye başlayan, profesyonel ya da amatör ayrımı olmaksızın pek çok kişiye para kazandırma imkanıyla da fotoğrafçıları cezbeden stok fotoğrafçılığı, Yeditepe Üniversitesi’nde masaya yatırılıyor.

DSLRTürkiye’de uluslararası düzeyde önemli satış rakamlarına ulaşan  stok fotoğrafçıları olmasına rağmen, bu alandaki önemli bilgi eksikliğini gidermeyi amaçlayan “Dijital Çağda Stok Fotoğrafçılığı” paneli, 16 Mayıs Perşembe günü saat 13.00’te, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Binası Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Yeditepe Üniversitesi Öğretim Görevlisi Başar Hatırnaz’ın moderatörlüğünde düzenlenecek panele, Doç.Dr. Osman Ürper (Maltepe Üniversitesi iletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölüm Başkanı), Akın Külhanbey (Fotolia Türkiye Temsilcisi), Özge Mardi Bayar (Akademisyen – VS Akademi Kurucusu), Kadir Bayar (Vectorel Studio Ajans Başkanı) ve Akın Yılmaz (Senior Art Director – McCann istanbul) konuşmacı olarak katılacak. Panel, Yeditepe Üniversitesi dışından katılımlara da açık olacak.

Yorum yazın