En gerçekçi iWatch konsepti!

En gerçekçi iWatch konsepti!

Bildiğiniz gibi uzun zamandır teknoloji camiasında Apple’ın akıllı saat üreteceği söylentileri kol geziyor. Son olarak yeni bir video ile iWatch konsepti hiç olmadığı kadar gerçekçi şekilde gözler önüne serildi.

iwtchcnptnw098780a-635x356
Apple, giyilebilir cihaz çıkarma konusundaki planları hakkında ketum davransa da süregelen söylentiler ve konsept modeller hem Appleseverler hem de endüstri analistleri arasında heyecan uyandırmaya devam ediyor.

Son olarak iWatch’ı ürünün gerçek olması durumda nasıl çalışacağını son derece gerçekçi biçimde gösteren bir animasyon videosunda görüyoruz.

San Francisco merkezli profesyonel arayüz tasarımcısı Todd Hamilton tarafından oluşturulan bu yeni iWatch konsepti, Nike FuelBand’in şık tasarımı ile Apple’ın iOS 7′sinin sadelikten yana arayüz işleyişini bir araya getiriyor.


Yeni konsept, iWatch’a pratik bir bakış açısı getirerek konsepti kolaylaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda izleyicilere cihazın çalışma şeklini daha iyi gösterebilmek adına işletim sistemini de güncelliyor.

Apple CEO’su Tim Cook Nike FuelBand takıyor ve yeni ürün kategorilerine dair ipuçları vermiş olsa da şimdilik bu iWatch’ın şu ana dek gördüğümüz en gerçekçi yaklaşımı.

3 yorum

  1. ali yurdagül

    abi bu nereye takıyor ? ben çorumluyumda

  2. umit

    iwatçi elektronik kelepçe olarak kulanılabilirmıyım?

  3. ali yurdagül

    birisi cvp verseydi iyiydi çok kafam karıştı şimdi.

Yorum yazın