Epson’dan büyük izleyici grupları için 3D çift katlı projektör

Epson’dan büyük izleyici grupları için 3D çift katlı projektör

Epson-EB-W16SKEpson, ticari kullanıma uygun ilk pasif 3D çift katlı projektör modeli EB-W16SK ile çeşitli büyüklükteki gruplar için parlak ve uygun maliyetli 3D deneyimi sağlama iddiasında…

Epson EB-W16SK projektör sistemi, özel tasarlanmış bir montaj sistemiyle bir araya getirilmiş iki ayrı projektör ünitesinden oluşuyor. Her iki projektör üst üste ekli konumda ve görüntüler, otomatik projektör hizalama ayarı kullanılarak elektronik olarak hizalanıyor. Bu da kurulum süresini önemli ölçüde azaltıyor.

Epson 3LCD teknolojisi ile geniş bir renk yelpazesinde, aslına uygun şekilde doğal ve canlı renkler sağlayan Epson EB-W16SK, çeşitli ortam aydınlatmalarında parlak 3D görüntüler için 3.000’er lümenlik Beyaz ve Renkli Renk Çıkışı özelliklerine sahip.

HDMI uyumlu 3D sinyal formatlarının tümünü destekleyen Epson EB-W16SK, yan yana, üstte ve altta ve derlenmiş görüntü karesi içeriklerini görüntülüyor. Böylece mümkün olan en geniş 3D içerik aralığında görüntüleme yapma esnekliği sunuyor. Epson EB-W16SK bir çift polarize Pasif 3D gözlük ile birlikte geliyor. Ürünün fiyatı ise 2000 Euro+KDV olarak tavsiye ediliyor.

Yorum yazın