İLTEK Günleri YTÜ’de başlıyor!

İLTEK Günleri YTÜ’de başlıyor!

YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü tarafından 22-23-24 Mart tarihlerinde 11.si düzenlenecek olan İLTEK (İletişim ve Bilişim Teknolojileri) Günleri öğrenci, sektör ve akademisyen buluşmasını sağlamaya devam ediyor.

Turkcell Akademi, Huawei, Türksat, Ericsson, Koç Sistem, Ekin Technology ve Etiya sponsorluğunda gerçekleşecek olan 11. İLTEK Günleri Microsoft, IBM, TÜBİTAK, Nokia, Vestel, Bilge Adam, BGA, Oracle, TEB  gibi sektörde söz sahibi firmaları ağırlayacak. TBD, TÜTED gibi derneklerin ve değerli akademisyenlerimiz katılımlarıyla gerçekleşecek paneller de teknolojinin nabzını tutacak. Vestel Venüs, BGA CES Eğitimi, Bilge Adam’dan ücretsiz eğitim hakkı gibi ödülleri kazanma şansı da katılımcıları bekliyor.

Her yıl merakla beklenen CEO Forum; Qualcomm Genel Müdürü Barış Ruacan, Koç Sistem Genel Müdürü Mehmet Nalbantoğlu ve Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan ile yine ses getirecek.

Günümüzün trend konuları olan 4.5G teknolojisi, mobil teknolojiler, big data, BT güvenliği, siber güvenlik, biyometrik sistemler, akıllı şehirler, kriptoloji, sosyal mühendislik, Nesnelerin İnterneti, CV hazırlama ve mülakat teknikleri, maker hareketi ve fütürizm konuları işlenecek. Etkinliğin son gününde maker hareketine geniş yer vererek Makers Türkiye, Maker Çocuk, İstanbul MakerLab, GelecekHane’nin destekleriyle İLTEK Maker Fuarı gerçekleşecek.

Detaylı bilgi ve kayıt için: http://iltek.ytuieee.com

ILTEK-afis

Yorum yazın