SEOzone’15, SEO uzmanlarını buluşturuyor

SEOzone’15, SEO uzmanlarını buluşturuyor

SEO ajansı SEOzeo, dünyanın en ünlü SEO danışmanlarını Türkiye’de ağırlıyor. 27-29 Kasım tarihleri arasında Şişli Marriott Hotel’de düzenlenecek olan SEOzone’15 Dijital Pazarlama Konferansı’nda en güncel SEO stratejileri ve deneyimleri yalın ve anlaşılır bir dil ile katılımcılarla paylaşılıyor.

SEOzone’15 Dijital Pazarlama Konferansı’nda SEO ile ilgili en güncel bilgiler almak isteyen katılımcılar, kurumlarına uygulayabilecekleri en faydalı SEO tekniklerini dünyaca ünlü SEO uzmanlarından öğreniyor. Etkinlikte Onpage.org’dan Marcus Tandler’ın arama motoru ile ilgili yapacağı sunum büyük bir merakla bekleniyor. Teknik SEO ile ilgili çözümleri ile Mark Thomas ve SEOmonitör kurucusu Cosmin Negrescu da konferansa katılan konuşmacılar arasında. Tüm bu isimlerin yapacağı sunumlarda katılımcılar, aksiyona dönüştürülebilir 5 SEO tekniğinin yanı sıra, SEO uygulamalarının nasıl ölçümlenebileceğini ve raporlanacağını da öğreniyor. SEMrush eski yöneticisi Alexsandra Tachalova ise pazar analizi ile ilgili önemli deneyimlerini katılımcılarla paylaşıyor.

SEOzone ve Contentzone Oturumları

SEOzone’15 oturumları 27 Kasım Cuma günü saat 09.30’da SEOzeo’nun kurucusu Yiğit Konur’un yapacağı açılış konuşması ile başlıyor. Yiğit Konur’un açılış konuşmasını Onpage.org’un kurucusu Marcus Tandler’ın sunumu, Mark Thomas ve Richard Millington’ın sunumları izliyor. SEOzone oturumunun kapanışı ise yine Yiğit Konur’un semantik anahtar kelime analizi sunumu ile yapılıyor.

Konferansın ikinci günü Contentzone oturumu ile devam ediyor, Türkiye’nin ilk uluslararası içerik pazarlaması konferansı olan Contentzone 28 Kasım Cumartesi günü düzenleniyor. Contentzone’da özgün içeriğin oluşturulması ve arama motorlarına uygun olarak kullanılması konuları işleniyor. Etkinlikte dünyaca ünlü pazarlama platformu Hubspot’un kıdemli pazarlama uzmanı Anum Hussain içerik pazarlaması hakkında sunum yapacak. Distilled dijital pazarlama ajansı içerik stratejisi uzmanı Hannah Smith’in ve Jubith Lewis’in yapacağı sunumlarla Contentzone katılımcıların bilgi birikimine büyük bir katkıda bulunuyor.

Contentzone’da dünyaca ünlü uzmanların yanı sıra Türkiye’den de konunun uzmanı katılımcılar bulunuyor. İçerik.com kurucusu Tuğçe Seven ve Yemek.com ürün müdürü Batuhan Apaydın, katılımcılara içerik pazarlaması hakkındaki deneyimlerini aktarıyorlar.

Aksiyon Odaklı Workshop’lar

SEOzone ve Contentzone oturumları 27-28 Kasım tarihinde sonlandıktan sonra etkinlik, aksiyon odaklı workshop çalışmaları ile devam ediyor. Alanında uzman danışmanlar tarafından düzenlenen workshop çalışmalarında katılımcılar da konunun içerisine dahil olma şansı ediniyor. DeepCrawl’dan Tristan Pirouz katılımcılara teknik SEO hakkında bilgiler verirken, Shyam Dattani ve Elizeva Lavrienko gibi isimler de bu çalışmalarda yer alıyor.

SEOzone’15 Dijital Pazarlama Konferansı ile ilgili detaylara www.seozeo.com.tr adresinden ulaşabilir, katılmak istediğiniz etkinliğe göre bilet tercihinizi yapabilirsiniz.

Tagged with:

Yorum yazın