Forsquare Günü 16 Nisan’da kutlanacak

Forsquare Günü 16 Nisan’da kutlanacak

4sqDay201316 Nisan Salı günü “4sqDay” olarak bilinen Foursquare Günü’nü tüm dünyayla aynı anda ülkemizde de kutlanacak. 16 Nisan 2013 Salı günü saat 20.00’de Taksim Lokal Asmalı’da gerçekleşecek Foursquare Günü etkinliği için iki farklı kampanya katılımcıları bekliyor.

Foursquare Türkiye ekibi geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 4sqDay etkinliğine özel yeni bir rozet hazırladı. 4sqDay gününe özel olarak tasarlanan bu rozet 16 Nisan 2013, Salı günü etkin olacak ve check-in yapan tüm Foursquare kullanıcıları bu rozete sahip olacak. Etkinliğe tüm Foursquare kullanıcıları, ajanslar, işletmeler, markalar kısacası Foursquare’i seven ve benimseyen herkesin katılabilmesi mümkün. Katılımın ücretsiz olduğu etkinliğe katılmak isteyen kişilerin Facebook sayfasındaki (http://facebook.com/4sqturkiye) etkinliğine tıklayarak veya direkt http://bit.ly/4sqdayist adresinden RSVP (LCV) yapması gerekiyor.

4sqDay (Foursquare Günü) nedir?

2010 yılında ABD’nin Florida eyaletindeki Tampa şehrinde, bir grup Foursquare kullanıcısı tarafından düzenlenen etkinlikteki amaç; bölgede bulunan tüm kullanıcıları bir araya getirerek kaynaşmasını sağlamaktı. Bunun üzerine çeşitli ülkelerde de Foursquare Day (4sqDay) adı altında etkinlikler düzenlendi.

Tagged with: ,

Yorum yazın