Fotoğraflarınızı bastırıp istediğiniz adrese gönderen uygulama: FotoPost

Fotoğraflarınızı bastırıp istediğiniz adrese gönderen uygulama: FotoPost

 FujiFilm ve Sonus yazılım yeni iOS uygulamaları FotoPost’u Apple mobil cihaz kullanıcılarına sundu. Apple App Store’dan ücretsiz indirilebilen bu uygulama ile iPhone, iPod ve iPad kullanıcıları mobil cihazları ile çektikleri fotoğraflarını uygulama içerisinden istedikleri adette seçip diledikleri adrese gönderebilecekler.
fotoapp2
FotoPost uygulaması ile kullanıcılar cihazlarında kayıtlı fotoğraflarını baskı için seçebilecekleri gibi uygulamanın sağladığı Instagram bağlantısı ile instagram albümlerinden de sipariş verebilecekler. Bir adet ve üzeri fotoğraf baskı siparişi verilebilen uygulama altı farklı baskı boyutu sunuyor. 10×15, 13×18, 15x21cm gibi 3 farklı klasik dikdörtgen baskı boyutunun yanısıra 10×10, 13×13, 15×15 cm boyutlarında yine 3 farklı kare baskı seçeneklerini de sunuyor.

Baskı adet fiyatlarının 0.40 Kr ile 1.3 TL arasında değiştiği uygulamada fiyatlar boyuta ve adete göre değişiklik gösteriyor. Uygulamanın ödeme sistemi ise PayPal tarafından sağlanıyor. Kullanıcılar PayPal üyesi olmadan da kredi kartları ile ödeme yapabiliyorlar.

ygulama geliştiricisi Sonus Yazılım, kısa bir süre sonra yayınlanacak güncelleme ile uygulamanın Facebook bağlantısı, fotoğraf aksesuarları ve farklı baskı çeşitlerini de kapsayacağını açıkladı.

Tagged with: , ,

Yorum yazın