Galaxy Gear artık daha fazla telefonla uyumlu

Galaxy Gear artık daha fazla telefonla uyumlu

Koreli teknoloji devi Samsung, cihazlarının akıllı saati Galaxy Gear ile uyumluluğunu arttıracak bir güncelleme çıkarmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki haftalarda gelmesi beklenen Premium Suite ile Gear’ın kullanıcı kitlesi bir hayli genişleyecek.

Ascani_Samsung-281-e1380652855119-635x356

Bugün Samsung önümüzdeki haftalarda Galaxy Gear bağlantısını daha fazla akıllı telefona getireceğini duyurdu. Bu hamle ile akıllı saat Note 3′ün ötesine geçerek daha geniş kitlelere ulaşabilecek.

Şirket; Samsung Galaxy S4, Galaxy Note II ve Galaxy S III dahil olmak üzere, cihazlarını akıllı saat Galaxy Gear ile uyumlu hale getirecek bir Premium Suite güncellemesi çıkaracağını söyledi.

Samsung’un Premium Suite güncellemesi, akıllı telefonlara Android 4.3′ün yanı sıra ek özellikler getirecek ancak zamanlama ve özellikler taşıyıcıya ve ürüne bağlı olarak değişiklik gösterecek.

Galaxy S4 mini ve Galaxy Mega’ya da Galaxy Gear uyumluluğu için bir güncelleme gelecek fakat kullanıcıların biraz daha sabretmesi gerek. Samsung’a göre güncelleme önümüzdeki aylarda bu cihazlarda yerini alacak.

Yorum yazın