Gizemli macera: “Battle of Immortals” geliyor!

Gizemli macera: “Battle of Immortals” geliyor!

Battle of ImmortalsPerfect World’un gizemli macera oyunu olan Battle of Immortals Türkiye’ye geliyor. Joygame, dünyada büyük ilgi gören bu oyunu Türkiye’ye getirerek Türk MMORPG tutkunlarını yeni bir serüvene davet ediyor. Oyun mayıs ayında oyunseverlerle buluşacak.

Joygame, Battle of Immortals’ı Türkçeleştirecek ve lokalize edecek. Özel seslendirme stüdyolarında, oyundaki tüm konuşmaların Türkçe seslendirilmesinin yanı sıra oyun içerisinde farklı dillerde gözüken tüm grafik ve yazılar tamamen Türkçeleştirilecek.

Bu Oyunda Ölümsüzlük Var!

Battle of Immortals’da  oyuncular, aşama kaydettikçe yeni özellikler kazanacak. Toplamda altı sınıfın bulunduğu oyunda dokuz ana bölümden oluşan senaryoda yüzlerce görev, eşya, binek ve yardımcı karakterler, bu mücadelede MMORPG oyuncularının yardımcıları olacak.

 Birçok mitolojik ve fantastik karakterin hikâyesini zenginleştirdiği Battle of Immortal’s oyununda evrenin ölümsüz tanrıları, Ejder Kral’ın karanlık düzenini sona erdirmek için mücadele edecek. Battle of Immortals’da, Türk oyuncuların ilgisini çekecek birçok oyun tipi, özel görevler ve eşyalar da oyunla birlikte gelecek.

Yorum yazın