GoPro’nun yeni aksiyon kamerası Hero 3+ bu hafta piyasada

GoPro’nun yeni aksiyon kamerası Hero 3+ bu hafta piyasada

GoPro’nun sevilen HD Hero aksiyon kameraları serisine yeni bir üye ekleniyor. Bu hafta içinde piyasada boy gösterecek olan Hero 3+ çekimlere yüksek kalite kazandırırken bataryayı daha uzun yaşatmayı da başarıyor.

go-pro3

Ekstrem koşullarda çekim yapan HD Hero aksiyon kamera serisi ile ünlü şirket GoPro, Hero 3+’yı duyurdu. Yeni kamera kendinden öncekine göre daha hafif ve daha küçük olmasının yanı sıra bataryayı tüketme hızı da daha düşük.

Hero 3+ iki versiyon halinde gelecek. Daha güçlü olan Black Edition, Hero 3′ten %20 daha küçük ebata sahip ve %30 geliştirilmiş batarya ömrü sunmakta. Ayrıca dört kat daha fazla Wi-Fi hızına, daha net videolara olanak tanıyan yeni bir objektife ve daha iyi bir resim kalitesine sahip. SuperView isimli yeni özellik ise daha geniş açılı çekimleri beraberinde getiriyor.

GoPro Hero 3+’nın 299.99 dolarlık gümüş versiyonu ile 399.99 dolar değerindeki siyah versiyonu bu haftanın sonlarına doğru raflarda yerini alacak. Beyaz renkli eski model Hero 3 ise hâlâ 199.99 dolarlık etiketiyle piyasada yerini koruyor.

Yorum yazın