HP’nin en küçük renkli lazer yazıcısı KOBİ’lerle buluşuyor

HP’nin en küçük renkli lazer yazıcısı KOBİ’lerle buluşuyor

HP, LaserJet segmentinde yer alan en küçük çok fonksiyonlu renkli lazer yazıcısını satışa sundu.

KOBİ’ler için ideal özelliklere sahip olan HP LaserJet Pro 100 renkli MFP M175nw, profesyonel baskı kalitesinin yanı sıra hem zaman hem de maliyet etkin işlevselliği ile son derece tasarruflu bir ürün olarak ön plana çıkıyor.

Aynı zamanda, kopyalama ve tarama da yapabilen bu çok fonksiyonlu yazıcı, tüm kompakt özellikleri ile bir yazıcının stratejik bir yatırım haline gelmesini mümkün kılıyor.

Hem zamandan hem de paradan tasarruf!

358$ + KDV fiyatıylasatışa sunulan HP LaserJet Pro 100 renkli MFP M175nw sahip olduğu Auto-Off ve Instant-on teknolojisisayesinde verimli çalışma ve enerji tasarrufu sağlıyor.

Yazıcı, hem kablolu hem de kablosuz ağ ile internete bağlanma imkânıyla rakip lazer yazıcılarla karşılaştırıldığında işyerinde zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor. Üstelik yazıcının sahip olduğu ePrint teknolojisi sayesinde kullanıcılar, mobil olarak her yerden baskı alma imkânını elde etmiş oluyor.

Kimlik fotokopisi çekmek artık daha kolay!

HP LaserJet Pro 100 renkli MFP M175nw ile kimlik kopyalama özelliğini kullanarak kimliğin her iki tarafını da bir kerede tek bir kâğıda kopyalayabilirsiniz. Ayrıca anında tarayarak bilgisayarınıza gönderebilir ya da mail atabilirsiniz.

KOBİ’lerin verimlilik ve etkinlikleri artıyor

HP Türkiye Baskı ve Görüntüleme Grubu Ülke Müdürü Arzu İlhan Babaoğlu konu ile ilgili şunları söyledi: “M175 yazıcı serileri, KOBİ’lerin, büyük işletmelerin kalite ve profesyonelliğine sahip olmasına olanak sağlarken bir yandan da küçük ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacak. Canlı renkleri, az yer kaplaması ve harcadığı düşük enerji oranıyla, HP LaserJet Pro 100 renkli MFP M175nw güvenilir ve değerli bir çalışma aracı olacak” dedi.

Yorum yazın