HTC One Jellybean’a terfi ediyor

HTC One Jellybean’a terfi ediyor

HTC,  HTC One modelinin en son Android 4.2.2 (Jellybean) yazılım güncellemesini ve HTC Sense 5 geliştirmelerini 2013 yılının üçüncü çeyreğinde kullanıcıları ile buluşturacağını duyurdu.

HTC One Gümüş (1)Bu güncellemenin multimedya fonksiyonlarında iyileştirmeler içerdiği, geliştirilmiş ve daha çok amaçlı HTC Music Channel ve kamerada odaklama ve pozlamayı kitleme özelliği eklendiği duyuruldu. Bu güncelleme ile birlikte kullanıcılar UltraPixel Kameranın en iyi özelliklerinden 30 saniyelik sinematik özet videoları için iki kat daha fazla tema kullanabilecek ve etkinlikleri için profesyonel derecede videolar hazırlayabilecek. Ayrıca geliştirilmiş Sense TV uygulaması kanal sıralamasını televizyon ve servis sağlayıcı sıralaması ile eşleştirmeye imkan tanıyor.

Bunlara ek olarak, Android 4.2.2 özellikleri Daydream, Hızlı Ayarlar, kilit ekranı widgetları da ekleniyor.

HTC One bu güncelleme ile birlikte EMEA bölgesinde HTCpro sertifikası alan ilk cihaz olma özelliğini kazanıyor. HTCpro sertifikası bilgisayar teknolojileri yöneticilerine güvenli ve esnek çözümler sunarken kurumsal müşterilerin beklentilerinin ötesine geçtiği anlamını taşıyor. HTCpro Belgeli ilk model olan yeni HTC One, içerisinde gelişmiş 256 bit şifreleme, güvenli şifre politikaları, uzaktan veri silme ve bir dizi HTC Sense erişimli verimlilik fonksiyonları gibi birçok mobil kurumsal özellik barındırıyor.

Yorum yazın