Inca IM-310NX

Inca IM-310NX

Bulunduğunuz bölgeyi saracak bir kablosuz ağ için daha fazlasını aramaya gerek yok.

 Inca’ın en yeni ADSL2+ modemlerinden biri olan IM-310NX, bağlantıyı dört bilgisayara kadar kablolu şekilde dağıtabiliyor. Kablosuz bağlantı için desteklenen hız ise 802.11n kapsamında 300 Mbps. 24 Mbit’e kadar olan bağlantılara destek veren üründe, kablosuz yayının evinizin veya ofisinizin her bölgesinde güçlü olabilmesi adına, birçok rakip modelin aksine iki adet 5 dBi gücünde anten sunuluyor. Fabrika verilerine göre kapalı alanda 150 metre, açık alanda da 450 metre etki alanı oluşturabilen Inca IM-310NX, kullanıcıları ek bir tekrarlayıcı gibi cihazlar kullanmak zorunda bırakmıyor. Antenler gövde üzerine tümleşik olduğu için sonradan değiştirilemiyor ancak oldukça güçlü bir yayın yaptıkları için değişime gereksinim olmayacak.

Parlak beyaz renkte bir gövdeye sahip olan ürünün anteni ve üst yüzey dışında kalan bölgeleri gri renkli malzemeyle kaplanmış. Üst bölümdeki LED göstergelerden, kablolu bağlantıların aktiflik durumu, kablosuz ağ bağlantısı, güç ve hat sinyalleri anlık olarak izlenebiliyor. Kutudan splitter, ağ kablosu ve montajda ihtiyaç duyabileceğiniz telefon kablolarının tümü geliyor. Öte yandan, sunulan kurulum CD’si de kurulumu kolaylaştıran en önemli detayların arasında. Adım adım yönlendirme sayesinde, fazla bir bilgiye sahip olmayan kullanıcılar bile ürünü kolay bir şekilde kurabilir.

Inca IM-310NX, oldukça kapsamlı bir kullanım kılavuzuyla geliyor. Yapılabilecek tüm ayarlara dair ayrıntılar eksiksiz şekilde anlatılıyor. Üründe tamamen Türkçe bir web tabanlı arabirim sunulması da ülkemize uygunluğun açık bir göstergesi. Hız, güç ve kolay kurulum özellikleriyle Inca IM-310NX güvenle kullanabileceğiniz ürünler arasında boy gösteriyor.

  • Fiyat: 132 TL
  • Web: www.incatech.net
  • Dağıtıcı: www.pasifikbilgisayar.com
  • Öne çıkanlar: Kolay kurulum, çift 5 dBi gücünde anten, tamamen Türkçe arabirim
  • Değerlendirme: 4,5
  • Özellikler: 4,5
  • Performans: 4,5
  • Fiyat: 4,5

Yorum yazın