ABBYY FineReader Online yenilendi

ABBYY FineReader Online yenilendi

ABBYY, bulut tabanlı OCR (optik karakter tanıma) ve doküman değiştirme hizmetinin yeni versiyonu olan ABBYY FineReader Online 4.0’ı duyurdu. FineReader Online sayesinde hiçbir yazılım kurmadan, taradığınız veya fotoğrafını çektiğiniz belgeyi Word belgesine dönüştürmek mümkün. Güncellenen hizmet, modern arayüz ve bulut depolama hizmetleri ile uyum, ek dönüştürme formatları ve doküman birleştirme gibi geliştirilmiş seçeneklerin yanı sıra daha esnek ve daha uygun fiyatlar sunuyor.

finereader

Yeni hizmetin fiyatları, geniş çaplı seçenekler sunacak şekilde tasarlanmış: 200 sayfadan 12.000 sayfaya kadar, bir aylık ya da yıllık olmak üzere fiyatlandırma paketler mevcut. Hizmet paketlerinin maliyetleri önemli derecede düşürülmüş: Örneğin ayda 200 sayfanın dönüştürülmesinin maliyeti 5 dolar. Ayrıca, yeni bir sayfa paketi satın alındığında, önceki sayfalardan kalan bakiyenin kullanım süresi uzatılmakta. Artık sadece PayPal’in elektronik para transfer sistemi ile değil, kredi kartlarıyla da ödeme yapabilirsiniz. Ayda 5 sayfaya kadar az sayıda sayfanın tanınmasına ihtiyaç duyan kullanıcılar için bu hizmet ücretsiz. Yeni kaydolan kullanıcılara ücretsiz 10 sayfa çevirme hakkı veriliyor.

Tanıma sonuçları derhal indirilebileceği gibi bulut alanınızda da saklanabilir: Google Drive ve Dropbox’ın yanı sıra, artık Microsoft OneDrive da desteklenmekte. FineReader Online, kullanıcının işlem görmüş dosyalarının hepsini 2 hafta boyunca sunucuda saklar. Farklı formatlarda olsalar bile birçok doküman, tek bir dosya olarak, gereken dizinde birleştirilebilmekte. Geniş çapta kullanılan Office formatlarına ek olarak bu hizmet, mobil aygıtlarda rahat okunmanın sağlanması için ePub ve fb2 e-kitap okuyucu formatlarına ve Microsoft PowerPoint formatına çevirmeyi desteklemekte.

ABBYY FineReader Online, kullanıcılarının dijital görüntüleri (taranmış görüntüler ve fotoğraflar) ve PDF dosyalarını, bilgisayar, diz üstü bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon gibi aygıtları kullanmadan ya da özel yazılımları kurmasına gerek kalmaksızın, Microsoft Word, Excel ve PDF (PDF/A) dahil olmak üzere düzenlenebilir formatlara çevirmelerine olanak sağlar. Bu hizmet, masaüstü bilgisayarları için en yeni ABBYY FineReader 12 olarak, aynı güçlü ve hassas OCR teknolojisini kullanmaktadır. FineReader Online, Türkçe dahil olmak üzere 42 dilde metin tanımasını desteklemekte olup, çok dilli (aynı anda üç dil birden) ve çok sayfalı dokümanlarla çalışmayı destekler; imli ve numaralı listeler, sütunlar ve tablolar da dahil olmak üzere metin formatını ve yapısını korur. Daha fazla bilgi için www.finereaderonline.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın