Anneler Günü

Anneler Günü

anneler_gunu

Zaman istediği kadar hızlıca akıp gitsin. Teknoloji ilerlesin, değişsin! Eskiden kullandığımız tüm eşyaların modası geçmiş olsun. Hatta biraz abartırsak, farklı gezegenlerde yaşamaya başlamış bile olabiliriz! Yani ister elimizdeki nedenlerden dolayı olsun, ister bizim dışımızda gelişen her şeyden olsun! Değişmeyecek bazı şeyler vardır ve bunların başında Anneler Günü gelir! Her sene Mayıs’ın ikinci pazar günü kutlarız o günü! Anneler Günü, her ülkede farklı tarihlerde kutlansa da, herkes aynı duyguyu paylaşır. Çünkü Anneler Günü hediyesi almak, en anlamlısını bulmak çok önemlidir!

Resim derslerinde haylazlık yapan çocuklar, tüm yaratıcılıklarını kullanır ve bir tek annelerine özel olan resmi çizer. Şaheser olmasa da şahsına münhasır olur! Şiirler yazılır, ezberlenir. İçine bir tutam da duygu katılır, gülümseyerek okunur. En güzel çiçekler toplanır, satın alınır. Yıllardır kullanılmayan vazoların içine muntazam bir şekilde yerleştirilir. Evde anneye yardım edilir, yaramazlık yapılacaksa bile ertesi gün beklenir. Çünkü gün, annelerin günüdür! Onları güldürmek de bizim işimizdir.

Anneler Günü Hediye Fikirleri

2015 Anneler Günü’nü hediyesiz geçmek istemeyenler için yüzlerce fırsat var! En akıllı telefonu al, annenin aklını başından almak garanti olsun! Sen de en güzel Anneler Günü selfie çılgınlığına katıl! Garsondan rica etmesine ne gerek var, belki de ihtiyacı olan sadece senin ona alacağın selfie çubuğudur!

Sürekli konsol oyunları oynamandan şikâyetçi olan anneni de eğlencene ortak edebilirsin! Neden olmasın ki! Çok iyi biliyorsun ki ekranında tek bir tuş dahi olmayan telefonlarda iki parmağını birleştirerek fotoğrafları tık tık büyütmeyi başaran annelerin, sadece tuşlara basarak oyun oynaması hiç zor olmayacaktır, sence de öyle değil mi?

Unutulmayan efsane filmlerden, onun tarzına ve alışkanlıklarına yakın olan kitaplardan oluşan bir hediye paketine asla hayır diyeceğini düşünme! Aksine, farklı bir gezegende yaşayacak kadar bilim ilerlemese bile artık annelerimiz zamanın en çok interneti kullanan anneleri ve her türlü yaratıcı hediyelerden haberleri var. Teknoloji artık sadece belli bir yaş grubunun değil, herkesin!

Birlikte pilatese başlamaya ne dersin! İşten güçten, içinde bulunduğunuz yoğunluktan vakit bulamadığınız için spora gidemiyorsanız, en eğitici pilates cd’si ve pilates setiyle birlikte, sporu eve getirebilirsiniz. Ev sizin, zaman sizin! Hem de istediğiniz saatte, istediğiniz kadar! Bu yaza fit girmek istiyorsan, çocukluğundaki en yakın arkadaşın şimdi de spor arkadaşın olabilir.

Yemekten sonra bir değişiklik yapın ve kahveyi sen yapmayı teklif et! Hem de kendi aldığın, annene özel kahve makinesiyle! Kahvenin güzel aromasının kokusuyla mutlu edin birbirinizi. Hem de zamandan kazanın, daha çok birlikte olun!

Peki profesyonel fotoğraf makinesine ne dersin? Hayatı bir de onun gözlerinden görmek senin de hoşuna gider! Annenin penceresinden, annenin kadrajındaki her anın görüntüsünün kaliteli olması güzel olmaz mıydı? Eminiz ki bu hediyelerin hepsi tüm annelerin hoşuna gider.

Anneler Günü’ne Özel

Unutmadan! Tek bir güzel sözün, gülümsemen ve ona kocaman sarılman bile yeter! Fakat tatlı bile özel günlerde sunum isterken, Anneler Günü’ne özel hediye seçmek istemen kadar da normal bir şey olamaz.

Hâlâ karar veremediysen, aklına takılan, emin olamadığı bir şeyler varsa ve yüzlerce çeşit arasında hediye seçmekte zorlanıyorsan, sakın üzülme! Geç kalmış sayılmazsın, her zaman son ana kadar vaktin var demektir. Sakın aramaktan vazgeçme! Gelişmeleri takip edebileceğin çok iyi bir adres biliyoruz. Anneler Günü’nü kendi annene özel hale getirmek için gelişmeleri Hepsiburada Facebook adresinden takip edebilirsin. Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun!

Yorum yazın