Artık Biri ADSL’de de Vitamin var

Bir süre önce TTNET tarafından “İnternette vitamin var” sloganıyla tanıtılan Vitamin, artık BİRİ ADSL’de de mevcut. BİRİ Vitamin, ilköğretim 4-5-6-7-8’inci sınıfta okuyan öğrencilerin, Millî Eğitim Bakanlığı müfredatı ile uyumlu Matematik, Fen ve Teknoloji, Türkçe ve Sosyal Bilgiler derslerinin içeriklerine rahatça ulaşmalarını sağlıyor. Öğrenciler, görsel anlatım zenginliği sunan içerikteki çözümlü örnekler, ek kaynaklar, tarama testleri bölümlerinden yararlanabiliyor. BİRİ Vitamin, velilerin ek eğitim masraflarını en aza indirmesine yardımcı olurken öğrenciler için de evde verimli ders çalışma ortamı yaratıyor.

BİRİ Vitamin, 3 boyutlu canlandırmalar, interaktif etkinlikler ve çözümlü örnekler ile öğrencilere, derslerine hazırlanırken, ödev yaparken, ders çalışırken yardımcı olmayı amaçlıyor. Sınıfta anlamakta zorlandıkları ve pekiştirmek istediği konuları, eğlenceli bir şekilde, görsel ve işitsel olarak zenginleştirilmiş anlatım tarzı ile evlerinde istedikleri kadar tekrar edebilime imkanı sağlıyor. Ayrıca öğrenciler, BİRİ Vitamin’de yer alan testler ile bilgilerini sınayarak, sınavlarına hazırlanabiliyorlar.
 
BİRİ ADSL aboneleri, BİRİ Vitamin’e KDV dahil aylık 5 TL ya da yıllık 36 TL karşılığında üye olabiliyorlar. BİRİ Vitamin’e üyelik işlemleri için 0216 556 10 20 Yardımcı BiRi Hattını arayarak ya da  www.biri.com.tr/vitamin üzerinden başvuru ile yapılıyor. BİRİ ADSL’i olmayanlar ise, hem BİRİ ADSL’e hem de BİRİ Vitamin’e www.biri.com.tr’nin yanı sıra tüm Arçelik, Beko ve Koç.net yetkili satıcılarından ulaşabiliyor.

Yorum yazın