BiRi, interneti bedavaya getiriyor

BiRi, interneti bedavaya getiriyor

Lenovo Ideapad G550 dizüstü bilgisayar alan herkes, BiRi ile internete bir yıl boyunca ücretsiz bağlanacak. Üstelik kampanya dahilinde aktivasyon ücreti alınmıyor, taahhüt zorunluluğu uygulanmıyor!

“İletişimin alternatifi” BiRi, teknoloji severlere kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam ediyor. BiRi, Index ile yaptığı kampanya ile Lenovo Ideapad G550 dizüstü bilgisayar alan herkese, bir yıl boyunca ücretsiz kullanabilecekleri 1 Mbps / 4 GB limitli BiRi ADSL aboneliği hediye ediyor.

INDEX bayilerinde geçerli olan kampanya dahilinde, BiRi bir sürpriz daha hazırladı. Kampanyaya katılanlar ilk ay 250 dakikalık şehiriçi, şehirlerarası ve uluslararası birinci kademe yönündeki sabit telefon ve yurtiçi GSM görüşmelerini ücretsiz olarak yapabilecek.

1 Ekim 2010 tarihine kadar devam edecek kampanyada, taahhüt zorunluluğu olmadığı gibi, 26,81 TL değerinde aktivasyon ücreti de alınmıyor.

INDEX bayilerinden, Lenovo Ideapad G550 dizüstü bilgisayar alan herkesin katılabileceği kampanya ayrıca; iki kullanıcıya kadar BiRi Aile Koruma hizmeti, 8GB kotalı ve anti virüs/anti spam korumalı BiRi e-posta adresi ile 5GB dosya alanı hizmetlerini de ücretsiz içeriyor.

İnternet ve telefon hizmetini bir araya getiren BiRi’nin fırsatlar dünyasıyla tanışmak ve sınırsız avantajlarını keşfetmek için BiRi satış noktaları, www.biri.com.tr web sitesi ya da 0216 556 1020 numaralı “Yardımcı BiRi Hattı”ndan bilgi alabilirsiniz.

Yorum yazın