Canon yazıcınız varsa görsel eğitiminiz de hazır

Canon yazıcınız varsa görsel eğitiminiz de hazır

Görüntü çözümlerinde dünya lideri Canon, fotoğraf veya video çekmeye yeni başlayan ve kendini geliştirmek isteyen kullanıcıları için kurduğu Canon Görsel Akademi artık Canon yazıcılar için de eğitimler veriyor.

Canon yazıcı alan herkes www.gorselakademi.net üzerinden videolu kullanma kılavuzlarına ulaşabiliyor. Basit bir anlatımla kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen bu videolu kullanım kılavuzları, ürünler hakkında kurulum ve temel eğitimleri içermenin yanı sıra ürünü nasıl kullanılacağı hakkında da detaylı bilgiler içeriyor. Satın alınan yazıcının tarama, fotokopi gibi her bir özelliği için ayrı ayrı videolar bulunuyor ve kullanıcılar her ihtiyacı olduğunda bu videolara rahatlıkla ulaşabiliyor.

Sadece birkaç saniyelik üyelikten sonra kullanıcıların hizmetinde olan www.gorselakademi.net sitesinde Canon’un PIXMA serisi yazıcıları için de artık videolar bulunuyor ve yakın zamanda tüm yazıcı ürün gruplarının videoların kullanımda olması hedefleniyor.

Yazıcıların her bir özelliğiyle ilgili videolar sayesinde o ürünle ilgili kullanıcıların daha önce keşfetmediği özelliklerle ilgili de bilgiler veriliyor. Ayrıca bazı modellerle ilgili kullanıcıların yaşayabileceği potansiyel problem ve bu problemlerin çözüm yolları da detaylı bir şekilde videolarla anlatılıyor.

Türkiye’de bu hizmeti sunan ilk ve tek kurum olan Canon, www.gorselakademi.net aracılığıyla kullanıcılarını çeşitli kampanyalardan haberdar ediyor ve özel süprizler sunuyor.

1 yorum

  1. Mustafa Kemal KILNAMAZ

    Canon MP250 için içerik yok. Boşuna üyelik için uğraşmayın.

Yorum yazın